Як фарбувати коріння волосся.

Забарвлення волосся допомагає жінкам освіжити їх колір, змінити свій стиль і приховати сивину. Всім вона хороша, але через якийсь час волосся и відростають і стають видні коріння, які, як правило, за кольором сильно відрізняються від забарвлених волосся . Щоб ваша зачіска мала акуратний і доглянутий вигляд, коріння необхідно зафарбовувати і робити це необхідно хоча б раз на 1,5 - 2 місяці. Прикореневу забарвлення можна зробити в перукарні, але забарвити волосся и біля коріння можна і в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • Гребінець,
  • Спеціальні рукавички, що оберігають шкіру рук від фарбування,
  • Пензлик для нанесення фарби на волосся,
  • Чашка для розведення фарби,
  • Заколки та затискачі для фіксації пасом волосся,
  • Годинники для виміру часу забарвлення,
  • Стара футболка, рушник, щоб прикрити плечі і не забруднити фарбою одяг.
Інструкція
1
Прочитайте уважно інструкцію, яка додається в обов'язковому порядку до кожного тюбику з фарбою. В мисочці або порцеляновій чашці розведіть барвний і окислюючий препарати в пропорціях, які рекомендовані виробником фарби, ретельно розмішайте їх між собою до отримання однорідної консистенції. Простежте, щоб фарби виявилося достатньо, щоб рівномірно профарбувати все відросло коріння.
2
Розчешіть волосся и. Якщо вони довгі, розберіть їх на окремі пасма і закріпіть кожну шпилькою або спеціальним зажимом для волосся . Почніть забарвлення з потилиці. Оскільки побачити цю область голови вам самій досить важко, навіть за допомогою пари дзеркал, буде краще, якщо нанести фарбу на потилицю вам допоможе хтось із домашніх.
3
Нанесіть фарбу на коріння волосся пасмо за пасмом, намагаючись, щоб фарба не попадала на ту частину пасма, яка вже була пофарбована раніше. Після потилиці окрасьте віскі, потім верхівку. Засічіть час і закрийте голову спеціальної шапочкою, щоб фарба не розтікалася. Якщо вона досить густа, то можна голову нічим не закривати.
4
Не чекаючи 10 хвилин до того часу, який відводиться по інструкції на фарбування, добре розчешіть волосся и, розподіляючи фарбу з коренів по всій довжині до самих кінчиків. Зачекайте ще 10 хвилин і змийте фарбу теплою водою. Нанесіть на волосся и бальзам або маску, потримайте на голові кілька хвилин, щоб поживні речовини проникли в структуру волосся . Змийте бальзам і висушіть волосся и.
Зверніть увагу
Не можна використовувати металеві предмети для розведення фарби або нанесення її на волосся. Чашку краще взяти порцелянову, а гребінець - пластмассовую.Прікорневое фарбування робиться на немите волосся, так само, як і загальна їх забарвлення.