Як відправити великий файл.

Для того, щоб передати вашому знайомому, другу, родичу або колезі великий файл, можна, звичайно, записати файл на флешку і передати її з кур'єром або поштою. Це буде не дуже зручно, тому простіше скористатися послугами інтернету, до того ж вони абсолютно безкоштовні!
Інструкція
1
В інтернеті існує багато сервісів, що дозволяють завантажувати і зберігати не тільки невеликі файли, але і файли дуже великих розмірів. Ви завантажуєте свій файл, а адресату висилаєте тільки посилання на цей файл по електронній пошті. Для того щоб відправити великий файл, можна скористатися сервісами, наданими Mail.Ru або Yandex.
2
Перейдіть за адресою www.files.mail.ru або завантажити свій файл. Натисніть кнопку «Виберіть файл» або «Завантажте файл», потім знайдіть на своєму комп'ютері потрібний файл і натисніть "ОК". Залежно від швидкості з'єднання з Інтернет і розміру файлу, через деякий час система повідомить вам про успішну завантаженні файлу, і видасть вам унікальну посилання, яку потрібно буде скопіювати і вставити в текст листа електронної пошти. Тепер можна відправляти листа людині, яка має отримати від вас великий файл. Перейшовши по посиланню, одержувач зможе завантажити відправлений вами таким чином файл.