Як очистити силіконовий герметик. Як відчистити джинси від герметика.

Очистити старий силіконовий герметик деколи стає справжньою проблемою. Якщо ви щасливий власник душової кабіни, то періодично спостерігаєте, як шар силікону між стінками душа і піддоном стає темно-брудного кольору, місцями відклеюється, утворюючи щілини через які на підлогу ванної потрапляє вода. Для того щоб видалити старий герметик скористайтеся будь-яким з перерахованих матеріалів наявних у вас в побуті: відбудую бритвою, або ножем, ножицями, викруткою і шматком пемзи.
Інструкція
1
Перш ніж почати видалення всього шару, підчепити його в будь-якому місці викруткою або будь-яким іншим гострим предметом і спробуйте віддерти ручним способом, подекуди це вдасться легко.
2
Далі зніміть стінки душової з піддону. Якщо з цим виникнуть складнощі, то спочатку акуратно розріжте силікон ножем. Для цього подсуньте нож в щілину між піддоном і стінками.
3
Після того як розріжете основний шар силікону, зніміть стінки душової з піддону. Видаліть залишки силікону з країв кабінки і з поверхні піддону.
4
Для видалення скористайтеся пемзою. Легко видаліть залишки силікону провівши обережні натірательние руху пемзою (особливої шкоди акрилової поверхні піддону це не доставить). В місцях, де залишаться невеликі грудочки, акуратно підчищати викруткою. Сухою ганчіркою завершите підготовку поверхні нижніх крайок стінок кабіни і піддону для нанесення нової герметизації.
5
Для видалення силіконового герметик а користуйтеся також і хімічним способами - є спеціальні засоби для змивки силікону, зазвичай можна знайти в автомагазинах у відділах фарби. Або спробуйте розчинити звичайним уйат-спіритом або звичайним оцтом, але зазвичай даний спосіб дієвий, поки шар герметик а свіжий, але, приміром, завдано не зовсім акуратно і точно. Ефективного вам «видалення»!