Як оновити стару дерев'яну стіну.

Стіни займають значно простір в будь-якому інтер'єрі. З часом кожен стає перед проблемою їх оновлення: чи робити повноцінний ремонт або якось оновити існуючий. Останнім часом стали модними дерев'яні каркасні будинки або будинку з бруса вимагають особливого догляду за своїм корпусом. Часом необхідна щорічна обробка антипіренами, підфарбовування дефектів фарбою і інші з часом набридаючі маніпуляції.
Інструкція
1
Тому щоб не виснажувати себе постійним доглядом за стінами будинку, подумайте над тим, щоб зробити спеціальну дерев'яну одежину для дому, обробити яку можна і іншими оздоблювальними матеріаламі.Еслі стіни зовні будинку виготовлені з бруса, то оформите фасад дерев'яною вагонкою - блок хауз. Він прослужить досить довго. А коли набридне - ви можете змінити його без демонтажу старої обробки. На вагонку набийте рейку і обшийте будинок сайдингом. Для того щоб під сайдингом не накопичувався конденсат, використовуйте ветробарьер. Як альтернатива вагонке - облицюйте будинок зовні цеглою.
2
Дерев'яні стіни всередині будинку перефарбуйте (можна використовувати спеціальні фарби зі спецефектами) або оштукатурьте. Для штукатурення набийте спочатку штукатурну сітку. Спочатку використовуйте звичайну штукатурку - розчин цементу з піском, а зверху - спеціальну декоративну.
3
Дерев'яну стіну можна оновити і без забарвлення і штукатурки. Для цього видаліть зі стін стару фарбу (якщо вона є), прошкурьте стіни наждачним папером і покрийте їх спеціальним яхтним лаком. Для оновлення можна використовувати і гіпсокартон. Якщо стіни прийшли зовсім в негідний вигляд, наприклад, будинок дав усадку, шви стін розтріснулися, то обшийте такі стіни гіпсокартоном - це поверне внутрішньому інтер'єру колишній добротний вигляд.
4
Ще один варіант: наклейте на стіни шпалери. Для цього насамперед доможіться ідеальної рівності стіни. Або обшийте їх МДФ, пластиковою вагонкою або самоклейкой. Варіантів безліч, вибирайте найбільш підходящий вам по естетичних і практичних властивостям.