Як обробити трикотаж. Як обробити шви на трикотажному матеріалі.

Трикотаж - популярний і зручний в шкарпетці матеріал. Саме тому ми вважаємо, що буде не зайвим поговорити про трикотаж і про те, як обробити трикотаж правильно в домашніх умовах.
Інструкція
1
Шити трикотажні вироби в домашніх умовах - процес не з легких і не завжди виходить той результат, якого ви чекаєте. Пов'язано це з тим, що в домашніх умовах, зазвичай людина не має того обладнання, яке мають спеціалізовані установи, такі як провадження у пошиву одягу чи ательє. На домашніх же машинках в кращому випадку добре зшити можна тільки бавовняний трикотаж або трикотаж, що має мале додавання сильно тягнуться синтетичних волокон.Подготовьте спеціальні нитки, тонкі і еластичні.
2
Придбайте або вставте в машинку спеціальну голку для пошиття трикотажу або тканин, що тягнуться. Голку слід вибирати залежно від щільності і товщини тканини. Як правило, це досить тонка, заточена особливим чином голка, що дозволяє розсовувати петлі трикотажу не збираючись їх.
3
Проведіть огляд машини і по потребі ретельно змастіть її і вичистіть. Пам'ятайте, що найчастіше цей момент буває вирішальним, адже на шляху до шиття трикотажного виробу не повинно бути ніяких перешкод.
4
Встановіть на машинці строчку зигзаг або якщо мається спеціальну рядок для трикотажу. Це дозволить надати шву еластичність. При цьому слід знати, що шов зигзаг повинен бути відрегульований і мати неширокий хід.
5
Перевірте шов на невеликому шматочку трикотажної ткані.Пріступайте до шиття, якщо всі дії виконані і на пробному клаптику матеріалу шов вийшов красивим і правильним.
6
Обробіть всі зрізи трикотажного вироби на домашньому оверлок. Не можна обробляти зрізи зигзагом - це призведе до розтягування тканини і деформированию вашого виробу. Якщо ви не маєте оверлок, краще залишити зрізи зовсім без обработкі.Удачной роботи!