Як побудувати судно.

Ви завзятий рибалка або просто любите відпочивати на водоймах - тоді вам неодмінно потрібно судно для більш комфортної ловлі або відпочинку. Побудувати судно своїми руками не складе особливих труднощів, якщо ваші дії будуть правильні і злагоджені. А для того щоб грамотно виконати роботу, вам напевно буде потрібно кілька слушних порад і настанов, які і будуть представлені в даній статті.
Інструкція
1
Підготуйте всі необхідні матеріали (фанеру, дошки, склотканина, епоксидку і т.д.) і місце, де будуть проходити роботи. Пам'ятайте, що судно досить велике за розміром, а, отже і місце роботи повинне задовольняти цьому.
2
Склейте зі звичайної коробки або картону невелику модель свого човна, щоб наочно уявляти, що в підсумку повинно получіться.Возьміте листи фанери потрібної вам дліни.Вирежьте деталі бортів і днища.
3
Візьміть дубову дошку і виріжте з неї деталі транца.
4
Склейте отримані деталі таким чином: для зовнішнього шару - шар фанери, шар склотканини, шар - дубова дошка, знову шар склотканини. Для внутрішнього шару використовуйте фанеру. Транец готовий.
5
Зробіть шпангоути. Досить буде виготовити 8-10 штук.
6
Почніть збірку корпусу свого судна (днище, транец, шпангоути і борта). Для цього слід використовувати саморізи. Так як ваші борта будуть досить важкими, рекомендуємо встановлювати їх по одному на кожну з сторін, щільно один до одного у носа судна.
7
Приготуйте розчин епоксидки з аеросилом.
8
Проклейте всі шви отриманої смесью.Проклейте наступним етапом шви стеклотканью. Для цього можна придбати готову стрічку потрібної товщини або вирізати самостійно з рулонной.Вклейте шпангоути.
9
Виготовте з дубових дощок привальний брус.
10
Встановіть привальний брус за допомогою шурупів і свого клейового розчину. При цьому кожну наступну рейку слід встановлювати трохи зі зрушенням вгору.
11
Відшліфуйте деталі за допомогою рубанка і шліфувальної машинки.
12
Оклейте днища і борту стеклотканью.
13
Зашпаклюйте, зашкурьте і відшліфуйте знову все деталі.Установіте Реда, підготовлені заздалегідь з дубової доскі.Зашпаклюйте човен в черговий раз.
14
Приступите до фарбування, вибравши бажаний колір.
15
За бажанням на таку човен може бути встановлено скло, мотор і, відповідно, прилади, які показують швидкість і витрата палива.