Як відправити посилку в Китай.

Відправити посилку в будь-яку точку земної кулі, зокрема в Китай в даний час як ніколи просто. Існує безліч компаній, що здійснюють доставку посилок по всьому світу. Ось кілька порад, як вибрати ту, яка задовольнити вашим вимогам.
Інструкція
1
Для того щоб відправити посилку в Китай, для початку визначимося з компанією-перевізником. Вибір нині просто величезний. Для того щоб зупинити виття вибір на якійсь конкретній компанії, потрібно враховувати кілька факторів.
2
По-перше, вибирайте тільки відомі компанії, які вже заслужили її репутацію в сфері оправлення та отримання посилок. Якщо ви не дуже добре орієнтуєтеся в цій сфері, то просто відправляйте в найближче поштове відділення, там ви зможете оформити відправлення вашої посилки.
3
По-друге, пам'ятайте, що вибір компанії-перевізника залежить також і від того, наскільки швидко вам потрібно доставити посилку до адресата. Від цього, власне, залежатиме і ціна відправлення, відповідно, чим швидше, тим дорожче. Якщо швидкість вам не важлива, то є можливість заощадити. Найдорожчі варіанти доставки - авіаперевезення, дешевші комплекс з авіа та залізничних перевезень, також є варіанти доставки тільки шляхом залізничного перевезення, вони зазвичай найдешевші.
4
Крім цього обов'язково ознайомтесь з переліком предметів, заборонених до перевезення, у різних компаній ці списки різні, а значить та чи інша компанія може вам не підійти просто тому, що не зможе доставити вашу посилку . Також дізнайтеся про максимальний вазі і габаритах посилок, адже вони також різні у різних організацій.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=cmdo_UpyTzg
Корисна порада
Насамкінець не забувайте правильно вказувати контактні дані та адресу одержувача, неодмінно вкажіть індекс, адже це допоможе здійснити доставку чітко у встановлені терміни.