Як організувати Новий рік вдома.

Як краще підготуватися до самого чарівного свята в році , якщо ви вирішили зустрічати його будинку? Новий рік радісно і урочисто увійде в той будинок, де панує радість, добро і щастя. Передсвяткова метушня зводить з розуму, призводить до нервових зривів і сварок з близькими. Щоб цього уникнути, готуватися до Нового році потрібно заздалегідь.
Вам знадобиться
  • - блокнот, ручка;
  • - фольга, пакувальний папір, пакети - для подарунків;
  • - новорічні прикраси для ялинки і кімнати;
  • - маскарадні костюми, ковпаки, носи, свистілки;
  • - канцелярське приладдя та декоративні прикраси - для виготовлення виробів;
  • - казки, мультфільми, настільні ігри;
  • - призи для конкурсів;
  • - фотоапарат, відеокамера;
  • - подарунки для родини і друзів.
Інструкція
1
За три тижні до нового року потрібно: - зібрати всю родину за круглим столом і розподілити обов'язки, написати їх на великому аркуші календаря і закріпити на чільне місце. Нехай кожен, хто щось виконав, ставить фломастером пометочкі, що це вже готове; - обговорити святкове меню і час приготування страв. Якщо до вас додому прийдуть друзі, нехай вони теж щось приготують заздалегідь і принесуть. Бабуся може окупувати кухню вранці, а мама - днем, до вечора діти займуться прикрасою десерту. Таким чином, ви уникнете на кухні штовханини і непорозумінь; - визначте, в який день ви будете прикрашати будинок, хто відповідатиме за установку ялинки, хто за гірлянди, хто за сніжинки; - в затишне місце починайте складати пакувальний папір, фольгу, бантики і пакети, тут же зможете зберігати подарунки; - обговоріть точний список гостей, кого ви бажаєте запросити, хто може заглянути випадково, чи будуть до вашої дитини приходити друзі; - якщо новорічна ніч обіцяє бути незвичайною, то продумайте, що ви надягнете. Можливо, ви давно не влаштовували маскарад; - найголовніше - сплануйте бюджет свята. Поговоріть з чоловіком/дружиною, на яку суму ви можете розраховувати. Якщо ви зустрічаєте Новий рік з друзями, то необхідну суму потрібно поділити на всіх учасників свята, щоб ніхто не ображався; - якщо ви мрієте відвідати перукарню, зробити манікюр - зараз саме час записатися. Після вже не встигнете.
2
За пару тижнів до свята: - вирушайте за покупками продуктів і подарунків. Поки в магазинах черги не такі довгі, ви спокійно можете все купити. Перед покупкою уважно вивчіть ціни, часом вони виявляються невиправдано завищеними, в такому разі у вас буде можливість походити і вибрати інші магазини; - щоб не помилитися з вибором подарунків, заздалегідь проведіть розвідку. Можливо, діти писали листи Дідові Морозу зі своїми бажаннями, чоловік побіжно про щось згадував, а друзі люблять сюрпризи. Намагайтеся здійснювати покупки в будні дні і в денний час, цей період виключає метушню і черга; - і ще придбайте кілька маленьких недорогих презентів про запас: статуетки, магніти, сувеніри, пляшечку вина або соусу, диск з фільмами - для тих, хто може несподівано вас відвідати; - тепер перегляньте, чи всі є в наявності для прикраси кімнати. Чи працюють гірлянди, чи вистачає дощику і мішури. Якщо прикрас недостатньо, саме час їх придбати. Не забудьте про клоунські носи, ковпаки і свистілки, щоб підняти всім настрій; - попрацюйте над програмою свята. Які конкурси можна провести для дитини та її друзів, де влаштувати місце для танців, як можна розважити гостей за столом. Можливо, після півночі ви підете все на вулицю і будете водити хороводи навколо ялинки або ліпити сніговиків.
3
За тиждень до «чарівництва»: - разом з родиною, друзями прикрасьте кімнату; - упакуйте подарунки і сховайте їх у таємних містечках; - розвіз подарунки родичам, які не зможуть вас відвідати; - купите батарейки для фотоапаратів та касети для відеокамер; - влаштуйте для дітей місце для ігор і рукоділля, нехай настільні ігри проходять як конкурси за солодкий цінний приз. Покажіть малюкам, як можна робити новорічні вироби і сувеніри; - постарайтеся вирішити всі проблеми, що залишилися - на роботі, в особистому житті, всередині себе. Помиріться з тим, з ким у сварці; - запасіться казками і мультфільмами для дітей; - подумайте, як проведете час після свят, будете їздити в гості або кататися на лижах, або всією сім'єю підете в театр на святкові вистави; - приділіть час собі, приведіть думки і тіло в порядок, побайдикувати немного.Ітак, все готово, всі зібрані. Вдалого вам Нового року!
Зверніть увагу
Новий рік - це ще й накопичена втома, пам'ятайте про це, коли спробуєте з кимось посваритися.
Корисна порада
З дітьми можна зробити маски для карнавалу, смішні падлюка і гірлянди. Подарунки сховайте в різні закутки і даруйте їх, граючи в гру "гаряче-холодно".