Як замовити кредитну карту.

На сайтах багатьох банків можна оформити попередню заявку на кредитну карту . Але навіть якщо обраний вами банк надає таку можливість, для оформлення карти вам в більшості випадків доведеться відвідати його відділення або зустрітися з кредитним менеджером на нейтральній території, щоб підписати договір. А уважно його вивчити до підписання в ваших інтересах.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - паспорт;
  • - документи що підтверджують дохід (не у всіх випадках);
  • - один з додаткових документів з пропонованого банком списку (водійські права, закордонний паспорт, ІПН, військовий квиток та ін.).
Інструкція
1
Перш ніж заповнювати анкету на сайті банку, уважно вивчіть умови надання кредиту і всі пов'язані з ним комісії. Часто ця інформація доступна на сайті банку. Корисні також різні онлайн кредитні калькулятори. Наприклад, на сайті Сравні.ру або агентства «Росбизнесконсалтинг». Вони дозволяють побачити, скільки вам в загальній складності доведеться переплатити по конкретному продукту того чи іншого банка.Еслі вам щось незрозуміло, зателефонуйте в колл-центр банку і задайте цікавлять. Попросіть працівників кредитного установи озвучити вам ефективну процентну ставку по кредиту. У ряді випадків вона в рази відрізняється від заявленої за рахунок безлічі прихованих комісій.
2
Дізнайтеся список необхідних документів. Багато банків в частині доходу вірять клієнтові на слово, виходячи із загальної ситуації на ринку праці в регіоні та відомостей про джерела доходу, зазначених в анкеті самим позичальником. Але є й такі, що намагаються визначити заробітку. Найбільше довіру викликає довідка від роботодавця за формою 2НДФЛ. Але приймається і документ за формою банка.Обязательно потрібен паспорт. Нерідко потрібно і другий документ, наприклад, закордонний паспорт, свідоцтво про присвоєння ІПН, свідоцтво державного пенсійного страхування, водійські права, військовий квиток або інший. Повний список можливих варіантів залежить від конкретного банку.
3
Уважно прочитайте кредитний договір, перш ніж його підписувати. Особливо ретельно вивчіть все, що написано дрібним шрифтом, і різні виноски. Просіть працівників банку роз'яснювати вам все, що непонятно.Пока під документом немає вашого підпису, ще не пізно передумати. Пізніше ви можете закрити карту , поки по ній немає заборгованості, у будь-який момент, але зазвичай це пов'язано з деякими витратами. Доведеться заплатити як мінімум комісію за випуск і річне обслуговування карти.Еслі вас все влаштовує, підпишіть договір і чекайте, коли ваша карта буде готова. Термін її виготовлення зазвичай займає близько тижня. Більшість банків видають готову картку клієнтові при особистому візиті. Але є й розсилають їх поштою або навіть доставляють за окрему плату кур'єром.
Зверніть увагу
Найбільш бажані позичальники для банків - високооплачувані наймані працівники з повністю офіційною зарплатою та додатковими джерелами доходу. Самозайняті особи вважаються більш ризикованою категорією. Але в цілому шанси отримати позику є практично у всіх росіян, які не мали проблем з кредитами в минулому.
Корисна порада
Більшість банків пропонує держателям кредитних карт пільговий період безпроцентного кредитування - в середньому 50-60 днів. Оптимальне використання такої карти - витрачати невеликі суми і швидко їх погашати, не чекаючи закінчення пільгового періода.А найкраще жити за коштами і кредити не брати взагалі.
Пластикова карта - зручний засіб безготівкового розрахунку. Вона займає зовсім небагато місця, але при цьому дозволяє розплачуватися за покупки в інтернеті, в звичайних магазинах і кафе, а також знімати готівку. Все більшою популярністю користуються кредитні карти, які можуть послужити свого роду «паличкою-виручалочкою», коли не вистачає грошей на якусь покупку або затримують зарплату. Найчастіше кредитку оформляють при особистому зверненні в банк, однак можна отримати її і по пошті .
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - мобільний телефон;
  • - паспортні дані.
Інструкція
1
Виберіть банк, в якому будете оформляти кредитку. Послугу отримання пластикової карти по пошті надають такі банки, як, наприклад, «Тінькофф Кредитні Системи» або «Русский Стандарт». Порівнявши умови отримання та використання карти, зупиніть свій вибір на найбільш вигідному і зручному для вас варіанті.
2
Заповніть онлайн-заявку на отримання кредитної картки. Швидше за все, потрібно наступна інформація: ПІБ, паспортні дані, поштову адресу, відомості про місце роботи та особистому доході, а також номер мобільного телефону та електронну адресу. При заповненні заявки вказуйте тільки реальні дані. При цьому більшість банків, що надають послугу отримання кредитки поштою, дозволяють вказувати як офіційний, так і неофіційний дохід.
3
Дочекайтеся рішення банку про видачу вам кредитної картки. Ви отримаєте його або за допомогою SMS-повідомлення на вказаний телефонний номер, або листи на електронну адресу. Крім того, вам може зателефонувати оператор і повідомити про подальші дії, які необхідно вжити для отримання кредитки.
4
У разі позитивного рішення банку очікуйте сповіщення про замовний листі. Зрідка банки відправляють оформлення кредитні карти і звичайним листом, в цьому випадку регулярно перевіряйте поштову скриньку.
5
Заповнивши сповіщення, отримаєте рекомендований лист в поштовому відділенні. Не забудьте взяти з собою паспорт. Перевірте правильність написання вашого імені та прізвища на карті і прочитайте прикладений до неї договір та інструкцію по активації кредитки. Можливо, перед активацією карти вам буде потрібно переслати в банк копію паспорта чи інших документів, а також підписана заява.
6
Активуйте карту згідно інструкції. Найчастіше для цього потрібно зателефонувати оператору банку за безкоштовним номером або відправити SMS-повідомлення. Не забудьте перед використанням кредитки розписатися на спеціальній смузі із зворотного боку картки.
Корисна порада
Якщо ви вже є клієнтом якогось банку, зверніться в один з його офісів або по зателефонуйте «Гарячої лінії» та дізнайтеся про можливість отримання кредитки поштою. Багато банків за замовчуванням розсилають своїм клієнтам неактивовані кредитні карти. Крім того, в інтернеті ви можете знайти зручні сервіси, що дозволяють автоматично підібрати найбільш зручний для вас кредитний продукт і оформити онлайн-заявку на отримання кредитки відразу в кілька банків.