Як відкрити магазин продуктів харчування. Як отримати дозвіл на продуктовий магазин від сес.

Люди завжди їли, їдять і будуть їсти. Потреба в їжі є однією з базових потреб нашого організму, причому в міру підвищення нашого рівня життя підвищуються і наші вимоги до споживаної їжі. Власники продуктових магазинів досить непогано заробляють на нашій потреби в харчуванні. Якщо у вас є стартовий капітал і сильне бажання працювати в даній сфері, то ви можете відкрити свій власний магазин продуктів харчування .
Інструкція
1
В першу чергу, успіх вашого продуктового магазину напряму залежатиме від його місця розташування. Найкраще розташувати магазин в густонаселеному спальному районі. Зверніть увагу і на те, щоб в безпосередній близькості від вашого магазину не розташовувалися величезні супермаркети і продуктові мережі. З подібною конкуренцією вашому маленькому магазинчику просто не впорається. Для сучасних споживачів дуже важливо, щоб продуктовий магазин розташовувався поруч з будинком. Знайдете таке «ходове» місце, і половина справи зроблена!
2
Крім того, зверніть увагу на те, що не всяке приміщення підійде для організації в ньому продуктового магазину. Приміром, приміщення має бути досить просторим, щоб ви змогли без проблем отримати дозвіл на торгівлю від СЕС. Також зверніть увагу на законодавство вашого регіону. В деяких областях реалізовувати алкогольні продукти можуть лише ТОВ, а для ІП продаж алкоголю заборонена. Якщо до законодавства в вашому місті все гаразд, то ви можете попрямувати в міський податковий орган за дозволом на торгівлю.
3
Отже, ви визначилися з приміщенням і узгодили всі потрібні папери з пожежниками і СЕС. Наступний етап - це придбання обладнання. В першу чергу, вам будуть потрібні касові апарати та обладнання для зберігання продуктів. Почитайте місцеві газети з оголошеннями, часто магазини після закриття розпродають непотрібне обладнання за викидними цінами, що дозволить вам непогано заощадити. Головне - проведіть ретельну інспекцію устаткування до покупки, інакше проблем в майбутньому не оберете. Частина обладнання, наприклад, холодильники для напоїв, ви зможете отримати абсолютно безкоштовно від постачальників. Але в кожному разі, налаштуйтеся на те, що на придбання обладнання у вас піде близько $ 10 000 і більше, залежно від розміру магазину та передбачуваного асортименту.
4
Наступний етап у відкритті продуктового магазину - це пошук постачальників і підбір персоналу. Хороших постачальників можна знайти по оголошеннях в інтернеті або можна скористатися накопиченим досвідом сусідніх магазинів. Що стосується персоналу, то для невеликого магазина вам буде потрібно близько 4-5 продавців, які працюють позмінно, прибиральниця, охоронець і адміністратор. Знайти людей можна за оголошеннями в газетах або в інтернеті. Пам'ятайте, що персонал магазину - це його обличчя, саме від працівників залежатиме, яке враження складеться у покупців про ваш магазин. Тому приділіть особливу увагу компетентності та ввічливості продавців і адміністраторів, не скупіться на гідну заробітну плату.
Корисна порада
Запорука успіху продуктового магазину - його розташування і асортимент; Не пошкодуйте сил на ретельний підбір персоналу; На відкриття невеликого продуктового магазину буде потрібно від 20 тисяч доларів, без урахування непередбачених витрат; Перед відкриттям магазину складіть продуманий бізнес-план і покажіть його фахівцеві.