Як робити манікюр.

Манікюр - це досить важлива процедура. Його робить більшість жінок. Він додає образу завершеності, а ручки робить більш привабливими. Крім того, манікюр необхідний і в гігієнічних цілях.
Вам знадобиться
  • пилочка для нігтів, основа для лаку, лак, закріплювач.
Інструкція
1
Першим кроком необхідно вибрати відповідні пилки. Якщо ви володієте здоровими і міцними нігтями, то можете придбати такий інструмент сапфірового або пісочного видів. Якщо міцними нігтиками ви похвалитися не можете, то перевагу краще віддати дрібнозернистої сопілці. Її форма повинна бути напівкругла з буферною зоною. Така пилочка прекрасно відшліфує ніготь, а також не зашкодить його структуру.
2
Тепер же переходимо безпосередньо до підпилювання нігтів. Цю процедуру слід проводити тільки на сухих нігтьових пластинах. В іншому випадку вони можуть почати розшаровуватися. Руху пилою повинні відбуватися тільки в одному напрямку. Краще якщо воно буде від кінчика нігтя до його лунки. Форму нігтьової пластини потрібно підбирати залежно від її стану та від форми пальців.
3
Наступним кроком має стати видалення кутикули. В ідеалі ця процедура проводиться необрізним способом. На кутикулу потрібно просто нанести спеціальну рідину. Під дією цієї рідини шкірочка навколо нігтя стане м'якою. Також вона буде значно повільніше рости. Потім за допомогою палички з гуми потрібно зрушити кутикулу назад.
4
Останньою дією стане нанесення лаку. Щоб колір був глибоким і рівним, необхідно нанести лак-основу. На основу слід накласти основний лак трьома чіткими впевненими мазками. Перший мазок робиться посередині, а другі два - з боків. Точно так же наноситься і другий шар. Колір лаку підбирається в залежності від відтінку шкіри, а також від форми нігтів. Якщо шкіра має жовтуватий відтінок, найкраще підійдуть теплі тони. Якщо нігті довгі і маютьмигдалеподібну форму, їм підійдуть будь інтенсивні відтінки.
Зверніть увагу
Потрібно відзначити, що нігті, у яких негладка поверхню, з борозенками, не потрібно покривати перламутровим лаком. Такий лак зробить ці дефекти ще помітніше.
Корисна порада
Для того щоб лак на нігтях швидше висох, руки рекомендується деякий час потримати під струменем холодної води.
Щоб зробити апаратний манікюр , не обов'язково йти в салон краси, для цього достатньо придбати професійну або любительську машинку для манікюр а. Але при виборі машинки, зверніть увагу на те, що деякі моделі призначені для обробки тільки нарощених нігтів.
Інструкція
1
Професійні машинки відрізняються від аматорських швидкістю обороту насадки: аматорські - 3-10 тисяч обертів на хвилину, професійні - 30-40 тисяч. В аматорські машинки вбудована ванночка і сушка для нігтів, також в наборі - стандартна кількість насадок і паличка для кутикули.
2
Тримати машинку треба як звичайну ручку, коли ви пишете. Не рекомендується працюючу насадку занадто щільно притискати до оброблюваного нігтя, насадку треба тримати під кутом 45 градусів, поступово пересуваючи її по оброблюваної поверхні. Якщо ви ще не повністю оволоділи навичкою обробки - краще працювати на низькій швидкості. Надалі, швидкість можна збільшити. Це необхідно, насамперед, для вашої безпеки і чистоти процесу.
3
Правила апаратного манікюр а в домашніх умовах: 1. Якщо нігті покриті лаком, видаліть його рідиною для зняття лаку (бажано без ацетону) .2. Спеціальною дерев'яною (апельсинової) паличкою відсувайте кутікулу.3. Увімкніть машинку на середню (низьку) швидкість і видаліть загрубілі шкіру; також обробіть шкіру навколо ногтя.4. Щоб прибрати мозолі, користуйтеся щадними насадками, які йдуть в комплекті з машінкой.5. Обробіть пилкою край нігтя, надаючи йому бажану форму.6. Візьміть насадку у вигляді кульки і видаліть кутікулу.7. Для полірування нігтя можете використовувати насадку у вигляді мочалкі.8. Закінчивши робити апаратний манікюр , використовуйте крем для рук або масло, зробіть масаж рук.9. Нанесіть лак для нігтів, а зверху - закріплювач і дайте нігтям просохнути.
Зверніть увагу
Не кожен майстер манікюру може в достатній мірі володіти апаратним манікюром - для цього потрібна особлива підготовка і навик. При неправильному поводженні з насадками легко нанести шкоду нігтям. Часто майстри комбінують апаратний манікюр і апаратний педикюр з іншими видами манікюру і педикюру. Апаратний манікюр можна робити вдома. Для цього вам потрібно придбати спеціальний апарат, відповідний для домашнього використання.
Корисна порада
Манікюр робимо тільки на суху, шліфувальні насадки довго на одній ділянці тримати НЕ МОЖНА, саму нігтьову пластину шліфувати НЕ МОЖНА (крім спец. М'якої полировальной насадки) і, поки не наб'єте руку, краще використовувати низьку швидкість. Відео-урок апаратного манікюру. Консиліум: поради і питання про косметику.