Як освіжити хліб. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Хліб - це основний продукт харчування і найбільше багатство країни. У хлібі містяться всі найнеобхідніші речовини, які необхідні для здоров'я нашого організму. У ньому містяться вітаміни групи В, вуглеводи, білки, залізо, калій, магній і фосфор. Хліб є обов'язковою частиною раціону харчування дітей і дорослих. Нерідко трапляється так, що він лежить якийсь час в хлібниці і черствіє. Однак існує чимало способів надати хлібу свіжий вигляд і смак, якими можна скористатися.
Вам знадобиться
  • 1) Молоко
  • миска.
  • 2) Каструля
  • друшляк
  • вода .
  • 3) Мікрохвильова піч.
  • 4) 2 каструлі
  • вода.
Інструкція
1
Опустіть шматок черствого хліба на пару хвилин (залежно від розміру і ступеня черствості скибки) в миску з молоком або водою. Після цього помістіть хліб на 10 хвилин в розігріту духовку. Завдяки цьому способу ви отримаєте свіжий хліб. Ні в якому разі не варто освіжати цвілий хліб і вживати його в їжу.
2
Освіжити хліб можна за допомогою пари. Для цього потрібно налити в глибоку каструлю трохи води, зверху помістити друшляк або спеціальні грати, призначену для приготування страв на пару. При цьому друшляк не повинен торкатися поверхні води. Підсохлий хліб наріжте шматочками і складіть в друшляк, накрийте кришкою. Поставте каструлю на вогонь, дати закипіти воді. Зменшити вогонь і тримати 5-15 хвилин, залежно від черствості хліба.
3
Навіть дуже черствий хліб можна легко освіжити за допомогою мікрохвильової печі. Покладіть в мікрохвильову піч стільки шматочків хліба, скільки зможете з'їсти за один раз і поставте грітися на 30-40 секунд. Варто пам'ятати, що після нагріву в мікрохвильовій печі хліб дуже швидко черствіє і його вже не можна буде відновити.
4
Покласти шматочки черствого хліба в невелику каструлю, накрити кришкою і поставити в більш велику за обсягом каструлю з гарячою водою. Тримати хліб до повного охолодження води в каструлі. Робити це потрібно перед подачею на стіл, так як хліб залишиться м'яким не більше двох годин.
Корисна порада
Зберігати хліб рекомендується в дерев'яних або пластмасових хлібницях. Головне в зберіганні - не тримати хліб під прямими сонячними променями і поряд з опалювальними приладами. Якщо ви зберігаєте хліб в поліетиленових пакетах, необхідно щодня міняти пакети на новий. Періодично промивайте хлібницю розчином оцту, потім теплою водою і ретельно просушіть. Щоб хліб довше не черствів, потрібно тримати його в закритому посуді, поклавши сирої очищену картоплю або яблуко, періодично міняючи на свіже. Свіжий хліб можна легко нарізати, якщо попередньо вмочити ніж в окріп.