Як відсвяткувати 16-річчя.

Добре підготовлений свято в честь 16-річчя допоможе підкреслити значимість події і залишиться в пам'яті на довгі роки. В цей день підліток переступає з дитинства в юність, але як ніколи мріє про диво і вірить в нього. Це чудо можуть зробити для нього близькі люди: батьки та друзі, організувавши незабутній день сюрпризів і подарунків.
Інструкція
1
Як відсвяткувати 16-річчя повинні вирішити разом іменинник і батьки. Оптимальним рішенням стане подвійне свято. Перша частина спільно з батьками вдома або в кафе, друга без дорослих в клубі, на дискотеці і т.п.
2
Попередню підготовку до торжества треба взяти на себе підлітку. Тільки він сам може вирішити, чого хоче отримати в цей день, а після скласти план і погодити його з батьками.
3
Після узгодження з батьками можливого варіанта свята, заздалегідь обговоріть місце зустрічі з друзями, так як їм для відвідин урочистості доведеться запитати дозволу у батьків. Коли все буде узгоджено, переходите до активних дій.
4
На батьків лягає фінансова складова плюс вирішення питання по оренді приміщень, узгодження страв і напоїв, покупка їх в магазинах.
5
Спільний свято дітей і дорослих краще проводити з ведучим. Нехай буде сценарій, урочисте привітання та вручення подарунків. Це допоможе гостям і старшого і молодшого поколінь почувати себе більш розкуто.
6
Свято має бути планованим, але з елементами сюрпризу для іменинника, тому підготовка програми повинна бути на батьках, а також на його близьких друзях.
7
Подарунки на 16-річчя прийнято дарувати значущі, цінні. Це може бути золото, відео (аудіо) техніка, електроніка. Батькам бажано дізнатися заздалегідь, чого хоче їх чадо - адже саме їх подарунок буде для нього головним у цей день.
8
Більш скромний і економний варіант - урочисту частину відсвяткувати вдома, а після виїхати на природу. Обов'язково придумайте рухливі ігри для розваги та реквізит для них.
9
Фото і відео зйомка свята може бути аматорською, але зберегти цей день варто.
Зверніть увагу
Для підлітка важливо в цей вечір виглядати краще за інших, присвятіть час для того, щоб ретельно продумати вбрання, а потім знайти його в магазині.
Корисна порада
Змагання між дорослими і дітьми добре сприяють встановленню взаєморозуміння і поваги, обов'язково включите подібні конкурси в програму вечора.