Як розкрутити безкоштовний сайт.

Розкрутка сайту - найбільш важливий етап створення будь-якого проекту. Не важливо, який хостинг ви використовуєте, будь він платний чи безплатний. Головне - методи просування. Безкоштовна розкрутка сайту цілком реальна і не представляє собою чогось дуже складного. Достатньо лише приділяти трохи часу кожен день, і навіть на безкоштовний сайт підуть натовпи відвідувачів.
Вам знадобиться
  • Список білих каталогів
  • Список соціальних мереж
  • Список каталогів RSS стрічок
  • Список дуже відвідуваних сайтів і форумів, де є можливість зареєструватися безкоштовно
Інструкція
1
Створення проекту починається з ідеї, а створення сайту з вибору тематики і складання семантичного ядра.Семантіческое ядро - ряд основних пошукових запитів (ключів), за якими буде проводитися просування сайту. Щоб правильно підібрати ключові моменти, можна скористатися безкоштовними сервісами: http://wordstat.yandex.ru/http://adwords.google.com/Вибірать запити найкраще ті, які не більше 5-7 тисяч на місяць, щоб уникнути сильної конкуренції.
2
Тепер все, що нам потрібно - залишати з інших сайтів посилання з назвами цих самих пошукових запитів. При цьому найкраще буде, якщо ці сайти будуть тієї ж тематики, що і ваш. Приміром, сайт про огірки найкраще рекламувати на сайтах про овочі, а не про комп'ютери.
3
Беремо базу білих каталогів і розкидаємо туди свій сайт з унікальним описом для кожного каталогу. При цьому назва найкраще залишати, використовуючи те саме семантичне ядро. Таке просування сайтів трохи застаріло, але теж дає свій результат.
4
Реєструємося в соціальних мережах. Отримати велику базу соціальних мереж, можна купивши її, приміром, на http://plati.ru або http://forum.searchengines.ru/, але буде куди краще, якщо ви самі знайдете їх через пошукові системи. Так ви і заощадите, і отримаєте дійсно працюючі мережі.
5
Залишаємо в соціальних мережах новини свого сайту, додаємо в закладки і ділимося посиланням на сайт зі своїми друзями, якщо такі є.
6
проходів по каталогу RSS новин і залишаємо в них свою стрічку. Так ви отримаєте і зовнішні посилання на свій сайт, і невеликий трафік.
7
Ще один хороший метод просування сайтів - це посилання в профілях на великих сайтах. Майже всі розкручені сайти, які надають можливість зареєструватися, дозволяють залишити посилання на свій сайт в профілі. Так ви зможете отримати зворотних посилань, а якщо будете і спілкуватися на цих сайтах, то і невеликий трафік.
Зверніть увагу
Не залишайте за один день занадто багато зворотних посилань на свій сайт. Трьох - п'яти цілком хватіт.Пішіте тільки унікальні тексти, читаються і мають смислове навантаження. Інакше ризикуєте потрапити під фільтри пошукових сістем.Не рекомендується купувати яку-небудь інформацію у псевдосеошніков. Як правило, такі товари лежать у вільному доступі або взагалі не мають будь-якого корисного ваги.
Корисна порада
Посилання в соціальних мережах закриті від індексації і не передають вагу, але зате з їх допомогою нові сторінки вашого сайту швидше проиндексируется.