Як утеплити водопровід.

Однією з найпоширеніших побутових проблем, з якою доводиться стикатися власникам заміських будинків в зимовий час, - промерзання водопроводів . Зважаючи на це, щоб можливо було цілорічне користування водопроводом, потрібно його утеплити.
Вам знадобиться
  • Нагрівальний кабель, гідро- і теплоізоляційний матеріал, захисне покриття, електроживлення, а також водопровід.
Інструкція
1
Виконайте монтаж нагрівального кабеля. Розрізняють два способи його укладання: поздовжня, тобто, по довжині трубопроводу, і спіралеподібного. Кількість витків при спиралеобразное монтажі нагрівального кабелю і інтервал між ними для кожної системи обігріву трубопроводу різні. Ці показники зазначаються виробником кабелю в доданих до продукції інструкціях.
2
Намотайте на утеплюються водопровід ізоляційний матюкав. Як правило, він являє собою мінераловатні плити.
3
На ізоляційний матеріал нанесіть захисне покриття. Це може бути склотканина або ж тонколистовая сталь, що відрізняється підвищеною надійністю і стійкістю до атмосферних впливів.
4
Підключіть нагрівальні кабелі до мережі електроживлення і підключіть.
Зверніть увагу
З огляду на те, що утеплення водопроводу передбачає підключення нагрівальних кабелів до електроживлення, така робота вимагає наявності певних знань в області ПУЕ. Обличчя, яке має відповідних знань, необґрунтовано піддає своє життя ризику. Більш того, непрофесійно виконане підключення системи обігріву до електроживлення може стати причиною короткого замикання і, як наслідок, пожежі.
Корисна порада
Вибирайте використовуваний при утепленні водопроводу нагрівальний кабель і ізоляційний матеріал виходячи з того, яка вами була обрана система обігріву трубопроводу.