Як створити логін, пароль. Як встановити логін і пароль.

Логін і пароль - це завжди унікальність і безпеку. Вони потрібні, щоб зберегти таємницю листування, конфіденційність інформації та вберегти себе від шахраїв.
Інструкція
1
Здається, з мільярдів логінів користувачів мережі вже складно вибрати свій, унікальний. Будь поштовий сервер обов'язково запропонує вам комбінацію прізвища, імені та дати народження, або який-небудь безликий варіант. За основу можна взяти запропонований, але доповнити його чимось ще. Наприклад, ім'ям чоловіка (дружини), кличкою улюбленого вихованця, або книжкового персонажа і т.п.Лучше всього доповнити логін цифрами, але вони в жодному разі не повинні збігатися з цифрами, припустимо, майбутнього логіна. Цифрова комбінація повинна бути легко запам'ятовується, що дозволить згодом легко відновити пароль. Наприклад: marina_oleg_2011, або oleg2011marina.
2
С паролем справа йде складніше. Як показує практика, саме через його простоти або логічної прорахованості користувачі позбавляються своїх поштових скриньок, цінної інформації, неприємно дивуються спаму зі свого ж поштової скриньки або того гірше - втраті важливої фінансової або особистої інформації. А вже наслідки не змусять себе чекати. Тому пароль повинен бути максимально складним, що складається не менше ніж з 12 символів і мають у собі як букви, прописні і заголовні, так і цифри. Не слід використовувати комбінації, що включають ім'я, день народження, номер паспорта, домашню адресу і т.п. Чим більш «заплутаним» він буде, тим краще. Нехай це буде випадковий набір цифр, але це буде додатковою гарантією проти злому.
Корисна порада
Не варто зберігати пароль в поштовій скриньці, тим більше зберігати його на своєму комп'ютері. Не полінуйтеся завести собі невелику записну книжку, і продублювати записи де-небудь ще, наприклад, в телефоні. Пам'ятайте, загублений пароль - ключ до проблем. Не варто намагатися запам'ятати складний пароль відразу. У міру використання поштової скриньки він стане для пальців «звичайним». Важливо! Ніколи і нікому, ні під яким приводом не передавайте свій логін і пароль! Навіть якщо будуть надходити листи від адміністратора ресурсу або дзвінки від невідомих вам людей, чим би не були мотивовані причини: спробою злому, настройки, збою в системі і т.п. Все перераховане в рівній мірі відноситься як до логінів і паролів поштової скриньки, так і логінів і паролів ігор, електронним платіжним системам, роботі на фондовому і валютному ринках і т.д. Отже, будьте унікальні, але не забувайте про безпеку.