Як утеплити бетонну стіну. Як утеплити стіну в квартирі відео.

Відомо, що чим тепліше заміський будинок, тим менше коштів йде на те, щоб його опалювати в зимовий період. Та й влітку в такому будинку не жарко, адже утеплені стіни затримують всередині прохолоду, не пропускаючи жарке повітря всередину. А утеплити бетонні стіни можна за допомогою пінопласту.
Вам знадобиться
  • Листовий пінопласт, перфоратор, «грибки», капронова сітка, суміш «Ceresit CT-83», алюмінієві куточки, грунтовка, Шпаклювальний клей «Ceresit CT-85», шпатель, фасадний грунт, валик, фасадна фарба, а також бетонні стіни.
Інструкція
1
Вирівняйте бетонні стіни і прогрунтуйте їх.
2
Керуючись інструкцією, розведіть суміш «Ceresit CT-83» і дайте їй трохи постояти.
3
Нанесіть утворилася суміш на пінопласт за допомогою зубчастого шпателя. Потім цей лист пінопласту приклейте на стіну і за допомогою перфоратора закріпіть його «грибком». Після приклеювання всіх листів пінопласту на стіни дайте їм просохнути протягом двох-трьох днів.
4
Натягніть капронову сітку, яка буде використовуватися в якості каркаса. Потім цю сітку приклейте до пінопласту за допомогою шпаклювального клею «Ceresit CT-85». Кути вирівняйте за допомогою алюмінієвих куточків, які теж садять на клей.
5
Закріпіть сітку і приклеєний на стіни пінопласт «грибками», використовуючи для цього перфоратор.
6
Зверху акуратно нанесіть Шпаклювальний клей «Ceresit CT-85».
7
Вирівняйте стіни фасадним грунтом, який нанесіть валиком.
8
Пофарбуйте стіни в бажаний колір.
Зверніть увагу
Якщо виконується утеплення квартирної стіни багатоповерхового бетонного будівлі (за умови що квартира не знаходиться на першому поверсі), то така робота відноситься до висотних, а тому для її реалізації потрібна додаткова оснастка. До того ж потрібно знати правила безпеки проведення подібних робіт. Без підстраховки можна розбитися.
Корисна порада
Пінопласт товщиною п'ять сантиметрів, за своєю здатністю затримувати усередині приміщення тепло і не пропускати туди холод, еквівалентний цегляній стіні, зробленої в 2 цегли.