Як розважити себе в школі.

Шкільні роки - найвеселіше і безтурботний час в житті кожної людини. Тому провести їх потрібно так, щоб було, що згадати потім. Блискучі відповіді на уроках і старанне поведінка - це прекрасно. Однак без частки гумору і пустощів обходитися теж не варто.
Вам знадобиться
  • Коробка з-під прального порошку, іграшкові вже й миша, вишневий сік.
Інструкція
1
Записуйте все числа буквами, якщо ви перебуваєте на уроці математики. Намагайтеся красиво прописувати кожну букву і частіше цікавтеся у вчителя правописом слів позначають числа. Наприклад: «Як правильно писати -« двадцять »або« дваццать »?». Якщо викладач щиро здивується або почне засуджувати таку поведінку, скажіть, що ви з великою повагою ставтеся до російської мови, тому подібні питання для вас вкрай важливі.
2
Обійміть сусіда по парті, а потім погладьте його по голові та іншим частинам тіла. Відповіддю на здивований погляд учителя стане ваш висунутий язик, а за вимогою припинити подібні витівки послідує фраза: «Не ревнуйте, Марія Іванівна». Впевнені: після такого жарту про школі з гумором будуть згадувати всі ваші однокласники.
3
Ідіть на літературу з твердою готовністю співчувати героям творів, чия доля склалася сумним чином. Так, якщо в цей день розбирається «Муму» Тургенєва або «Анна Кареніна» Толстого, расплачьтесь спочатку тихіше, а потім все голосніше. У підсумку, вся школа повинна почути від вас про те, що герой повинен був прожити яскраве і щасливе життя, але так рано і безславно закінчив її.
4
чхну з відкритим ротом в сторону вчителя біології кілька разів на початку уроку, якщо хочете відправитися додому раніше покладеного часу. Як відомо, викладачі даної дисципліни занадто багато знають про віруси і інфекціях, щоб піддавати себе і клас подібного ризику.
5
Насипте в коробку з-під відомого прального порошку цукрову пудру і почніть їсти цей нібито пральний порошок на уроці. Такий вчинок здатний довести вчителя до істерики, а однокласників - до сміху. Але не перестарайтеся! Вчителі - це люди, які у відповіді за знання та здоров'я своїх підопічних. Тому, якщо ви бачите, що викладач наляканий до крайнього ступеня, розкрийте свою таємницю. Йому стане набагато легше, і ви посмієтеся над витівкою разом.
Зверніть увагу
Все шкільні розваги не повинні суперечити нормам моралі та закону. В іншому випадку пустощі перетворюються в помилки, за які доводиться платити високу ціну.
Корисна порада
Придумуючи той чи інший спосіб розваги в школі, пам'ятайте, що він не повинен представляти ризику для життя і здоров'я оточуючих людей і ваших власних. Тому замість крові використовуйте вишневий сік, а замість живих вужів і мишей - іграшки. Дозвілля в школі повинен бути виключно веселим і безпечним.