Як визначити дату весілля. ідеальна дата для весілля.

Відзначати чи ні день весілля - це особиста справа кожної пари. Але ось те, що вибирати саме підходящий для одруження день потрібно дуже ретельно, з цим навряд чи хтось сперечатиметься. Адже дата весілля є талісманом даної сім'ї. І якщо її вибрати неправильно, то і шлюб може протриматися дуже недовго.
Вам знадобиться
  • Визначитися з днем весілля допоможуть:
  • -лунний календар;
  • -астролог;
  • -щорічні календар;
  • -працівники РАГСу.
Інструкція
1
Є кілька способів, як вибрати оптимальний день для весілля . Найпростіший шлях - підібрати день, який до душі вам обом. Наприклад, і наречений, і наречена дуже люблять літо, значить, весілля потрібно робити влітку. А там підійде будь-який день, який тільки захочеться. Після того як з календарем визначилися, за місяць-півтора до бажаної дати потрібно подати заяву до органів ЗАГС. І чекати свого вибраного дня. Але не варто при цьому забувати і про народні прикмети, згідно з якими ідеальними днями тижня для весілля будуть п'ятницю і неділю. Не варто одружуватися у вівторок і середу.
2
Окрему увагу потрібно приділити датам "красивим". Наприклад, 20.10.2010, 08.08.08 і т.д. Фахівці запевняють, що шлюби укладати саме в такі дні не варто. Тому що цифри ці та їх поєднання між собою несуть в собі смислове навантаження руйнування. А значить, сім'ї, створені саме в ці дні, довго разом проживуть.
3
Для тих хто не любить йти по найпростішому шляху або захоплюється астрологією, є свої способи вибору дня весілля . У цьому випадку складається астрологічний портрет кожного з молодих. Потім вони перевіряються на сумісність, на наявність ідеальних дат в їх гороскопах і на те як повинна виглядати їхнє весілля. Після цього шляхом зіставлення і підбирається їх ідеальна дата. Астрологи вірять, що тільки так можна побудувати гармонійну сім'ю, якої не будуть стрясати скандали і нерозуміння. А ще в місячному календарі є цілий ряд днів, коли просто протипоказані походи в ЗАГС взагалі кому б то не було. Це 3-й, 4-й, 5-й, 8-й, 9-й, 12-й, 13-й, 14-й, 19-й, 20-й місячні дні.
4
Ще один варіант розрахувати ідеальну дату весілля - це використання нумерології. За допомогою такої науки можна точно дізнатися саме відповідне число. Для цього потрібно скласти індивідуальні щасливі числа нареченого і нареченої. Їх ми вважаємо окремо для кожного по даті народження. Наприклад, день народження нареченої 01.01.1988, щоб визначити її число, потрібно всі ці цифри скласти: 0 + 1 + 0 + 1 + 1 + 9 + 8 + 8 = 27 = 2 + 7 = 9. Дата народження нареченого: 15.06.1980. Його ідеальне число буде: 1 + 5 + 0 + 6 + 1 + 9 + 8 + 0 = 30 = 3 + 0 = 3. Тепер, щоб дізнатися на яку дату їм краще подавати заяву в ЗАГС, складаємо отримані значення. 3 + 9 = 12, отже, весілля потрібно грати їм 12 числа того місяця, який вони обрали.
Зверніть увагу
Однак є таке непередбачене обставина, яка може значно зіпсувати настрій молодим. Це якщо "їх" день виявиться вже цілком зайнятий. Щоб не було неприємних сюрпризів, потрібно заздалегідь продумати "запасну" дату. Нехай весілля пройде в другий день, але він буде для молодих не менше щасливим і коханим.