Як відправити гроші по Вестерн Юніон. Як передати гроші по вестерн-юніор.

Вестерн Юніон - це міжнародна система грошових переказів, яка дозволяє відправляти і отримувати грошові кошти майже в усіх країнах світу. Буквально за лічені хвилини, відправивши гроші на інший кінець земної кулі, одержувач вже тримає їх в руках, правда потрібно враховувати різницю в часі.
Вам знадобиться
  • Документ, що засвідчує вашу особу, дані одержувача, грошові кошти.
Інструкція
1
Щоб скористатися послугами цієї компанії, вам необхідно звернутися в будь-який пункт обслуговування Western Union ( Вестерн Юніон). Офіси розташовані як в банках, так і в поштових відділеннях, магазинах.
2
При зверненні до співробітника, вам запропонують заповнити заяву для відправлення грошової суми, вказавши в ньому всі дані про одержувача, країні його перебування і суми переказу. Далі вам необхідно передати в касу грошові кошти та заповнену заяву, оплативши послугу за тарифом. Після цього вам видадуть копію бланка, в якому буде вказано номер вашого грошового переказу. Залишається тільки повідомити одержувачу суму і номер грошового переказу. Не забудьте взяти з собою документ, що засвідчує особу.
3
Одержувачу необхідно звернутися в будь-який офіс компанії з паспортом. Співробітник компанії запропонує заповнити спеціальну заяву на отримання грошей, де будуть вказані дані вашого паспорта, суму, яку ви йому відправили і номер грошового переказу. Йому залишається тільки отримати дану суму без комісії. Плата за переказ береться тільки з відправника. Переклади по Росії виплачуються і виходять в рублях, а в країнах ближнього і далекого зарубіжжя можливий переклад в доларах США.
Зверніть увагу
Ось деякі особливості перекладу грошей з Росії: - людина, що має Російське громадянство, може перевести гроші в іноземній валюті не більше 5000 доларів США; - до країн СНД з окремих регіонів Росії можна перевести не більше 1000 доларів США в день.
Корисна порада
Якщо вам необхідно повернути відправлену грошову суму, то потрібно звернутися в пункт прийому, де ви здійснювали переклад, пред'явивши паспорт і квитанцію. Після цього вам повернуть всю суму, за винятком комісії за переказ. Грошові кошти, які не одержав ваш одержувач, зберігатимуться на рахунках компанії 4 місяці.