Як провести веселий Новий рік у колі сім'ї.

Одним з найбільш сімейних свят в нашій країні є Новий Рік . Здавна він вважався початком чогось нового, переходом на наступний щабель. Традиційно, цього дня потрібно бажати благополуччя своєї сім'ї. Але останнім часом багато хто прагне зустріти Новий Рік в нічному клубі або ресторані, хоча в колі родини можна провести час не гірше, а навіть краще.
Вам знадобиться
  • - ялинка;
  • - мішура;
  • - гірлянда;
  • - ялинкові прикраси;
  • - твістер;
  • - стікери.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили відзначити свято в колі родини , підготуйтеся до нього заздалегідь. Новий рік - це день, коли кожен повинен отримати подарунок. Цим пунктом потрібно потурбуватися заздалегідь, склавши список обдаровуваних і передбачувані сувеніри. Потім прогуляйтеся по магазинах з метою придбати заплановані сюрпризи. Обов'язково купите кілька запасних подарунків, адже в новорічну ніч не виключені несподівані приємні гості, яких теж було б здорово обдарувати. Не ставтеся приречено до походів по магазинах. Перед Новим Рік ом вони перетворюються на справжнє казкове королівство - яскрава мішура, гірлянди і святкова музика створять святковий настрій.
2
Подумайте і про прикрашання квартири, в якій буде проходити свято. Гірлянди і мішура - ці два святкові атрибута допоможуть вам в декоруванні приміщення. Крім них можна придбати дощ і ялинкові прикраси. Завдяки фантазії і праці квартира стане яскравою, блискучою і підніматиме настрій під час святкових днів.
3
Не забудьте поставити і прикрасити ялинку, адже це головний символ Нового Рік а. Можете зайнятися прикрасою самостійно, але краще підключити всіх членів родини . Нехай це стане вашою традицією. І, звичайно, подумайте про святковому меню. Існує велика кількість страв, які будуть відмінно виглядати на столі і створювати незабутню атмосферу.
4
Під час святкового вечора пограйте зі своїми близькими. Відмінно підійдуть «Твістер», «Фанти» і «Celebrity heads». Ці ігри розвеселять навіть самого сумного члена родини , якщо такі є. Якщо сидіти вдома не хочеться, прогуляйтеся по місту. Знайдіть крижані гірки і катайтеся, згадавши дитинство. Можете запустити святкові феєрверки, але не забувайте про обережність.
5
В колі родини можна не соромитися, так як близькі люди люблять вас такими, які ви є. А значить, і способів повеселитися дуже багато - танцюйте, співайте, грайте на гітарі. Головне - насолоджуйтеся цим днем. Адже не так вже й часто вдається зустрітися всією родиною разом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7yzXNLOAC-U