Як декорувати коробку. Як прикрасити коробку з під взуття.

Часто в домі скупчуються різні коробки - з-під взуття, кондитерських виробів, цукерок, чаю. Не поспішайте викидати їх! Трохи фантазії і сил - у вас може вийти оригінальна упаковка для подарунка, красива коробка для зберігання ювелірних прикрас, цукерок, чаю, дрібниць для рукоділля. Зовнішню сторону прикрашають плівкою, красивими шпалерами, тканиною, а так же намистинками, стразами, квітами, бантиками і так далі. Внутрішню частину коробки можна прикрасити соломкою, тканиною або просто пофарбувати фарбою. Розглянемо кілька варіантів декорування коробок.
Вам знадобиться
  • Коробка, ножиці, клей, старі журнали і газети, декупажних карта, серветки, намистини, стрази, мотузка.
Інструкція
1
Накрутите на спицю листи з газет або журналів. Накручувати потрібно навскіс. Повинні вийти тонкі трубочки. Приклейте кінець листа. На кришці коробки намалюйте будь геометричний малюнок. Наклейте трубочки по малюнку. Після того як клей підсох, відріжте непотрібні виступаючі частини трубочок. По периметру кришки приклейте по одній трубочці. Іншу частину коробки можна покрити фарбою або обклеїти плівкою або тканиною.
2
Виріжте ножицями вподобані фрагменти з журналів, листівок, білетиків. Чим більше їх буде, тим краще. Можна використовувати ножиці «Зіг-заг», або просто вирвати фрагмент руками. Приклейте хаотично отримані картинки на коробку . Починати приклеювати краще з великих фрагментів. Картинки, що знаходяться з краю коробки, підгинайте всередину (так вони не будуть відклеюватися при використанні коробки). Дочекайтеся повного висихання клею і покрийте коробку акриловим лаком.
3
Візьміть коробку будь-якої форми. Покрийте її акриловою фарбою в один шар. Після того, як фарба висохне, почніть декорувати коробку . Візьміть тутовую папір або однотонну серветку, порвіть її на невеликі шматочки. За допомогою клею і пензлика приклейте їх на коробку . Можна зробити один або кілька шарів. З декупажной карти вирвіть або виріжте 2-3 невеликих фрагмента. Занурте їх на 15-20 секунд в теплу воду. Приберіть залишки води і приклейте їх на коробку . На ободок кришки приклейте мотузку або шпагат. Прикрасьте коробку на свій розсуд намистинами, гудзиками, мозаїкою.
Корисна порада
Для того, щоб вийшла рівна і гладка поверхня, коробку-заготовку можна зашкуріть і покрити одним шаром акрилового лаку. На оброблену таким способом поверхню ідеально приклеїться декупажних карта, серветка і будь-який інший матеріал, з яким будете працювати.