Як завести в мороз інжектор ваз.

В незапам'ятні часи одна розумна людина сказала, що віз готують взимку, а сани - влітку. Щодо нашого часу можна перефразувати народну мудрість і зробити висновок, що до зимової експлуатації машину необхідно готувати до кінця теплого сезону року.
Вам знадобиться
  • - зимові масла,
  • - ареометр,
  • - ефір.
Інструкція
1
Щоб полегшити ранковий запуск силової установки автомобіля з приходом холодів, необхідно заздалегідь провести заміну мастила в двигуні і в коробці передач, заповнивши картери зазначених агрегатів маслами зниженою в'язкості і призначених для роботи в зимовий час.
2
Поряд з вищепереліченими заходами, так само перевіряється і щільність електроліту в акумуляторі. При необхідності, вона доводиться зарядним пристроєм до норми, рівної 1,27 за шкалою ареометра.
3
У тих випадках, коли щільність електроліту відновити не виходить, акумуляторну батарею потрібно замінити новою.
4
Як правило, проблеми з запуском двигуна починаються з пониженням температури навколишнього повітря до - 20 градусів. Помилка більшості водіїв в подібних умовах полягає в тому, що вони починають обертати стартером маховик мотора без попередньої підготовки.
5
Досвідчений власник перед спробою запустити двигун спочатку включить на кілька хвилин ближнє світло в фарах. Створення навантаження в електричній мережі автомобіля розігріє електроліт в акумуляторі, що спричинить підвищення його щільності.
6
Потім кілька разів включається запалювання, для того щоб бензонасос максимально наповнив паливну магістраль. І тільки потім здійснюється перша спроба пуску двигуна. Якщо в цей момент мотор не подає ознак «життя», то медичним шприцом проколюється гумка повітряного патрубка, якомога ближче до дросельного вузла, і туди вводиться один кубик ефіру. Після чого двигун неодмінно заведеться.
7
Не слід захоплюватися ефіром при запуску силової установки. Його передозування дуже небезпечна і може призвести до поломки мотора. Тому вдаватися до його використання слід виключно в безвихідних ситуаціях, коли всі спроби щодо «оживлення» двигуна не увінчалися успіхом.