Як розібрати компресор кондиціонера.

Компресор в кондиціонері призначений для стиснення фреону і підтримки його руху по трубках. З фреону з тиском 3-5 атмосфер компресор робить 15-20 атмосфер на виході, після чого охолоджуючий реагент надходить в конденсатор. Компресор є однією з основних частин кондиціонера і часто вимагає ремонту і розбору.
Інструкція
1
Для забезпечення безпеки робіт позбудьтеся холодоагенту. Крім того, це дозволить заощадити ваші кошти - евакуйований холодоагент можна повторно залити в кондиціонер і використовувати в роботі. З'єднайте газову і рідинну магістралі компресорно-конденсаторного блоку. До сервісного порту підключіть отвакуумірованний балон і злийте холодоагент. Щоб прискорити цей процес, візьміть тепловентилятор і обдуває радіатор ККБ.
2
Після того, як холодоагент злитий, приступайте до зняття компресора. Від'єднайте кришку корпусу ККБ, зробіть відключення магістралей всмоктування і нагнітання, а також проводів, які йдуть на вентилятор і компресор. Зніміть кріплення вентилів і радіатора теплообмінника, після чого можна знімати і сам теплообмінник. Такий порядок демонтажу дозволить вам отримати доступ до кріплень і легко провести зняття, чи не деформуючи трубопроводи обв'язки.
3
Злийте з компресора масло. Якщо це поршневий компресор, то зробіть видалення рідини через всмоктуючий патрубок. В спіральному або роторном компресорі в дні корпусу просвердлите отвір діаметром 5 мм, через яке можна злити масло. Слідкуйте за тим, щоб металева стружка не потрапляла всередину, для цього отвір необхідно свердлити не повністю, а решту перемичку пробити.
4
Тепер ніщо не повинно принести вам неприємних сюрпризів, можете спокійно займатися компрессором.Промойте його чотирьоххлористим вуглецем або фреонами R-11, R-113. Спочатку добийтеся, щоб промивна рідина, яка зливається з компресора, була прозорою. Після цього заправте апарат наполовину промивної рідиною і наполовину маслом. Увімкніть компресор в роботу на кілька хвилин, потім злийте цю суміш. При необхідності повторіть процедуру, для остаточного видалення «поганого» масла.