Як назвати передачу. Як називається ваша передача.

Якщо ви вирішили себе спробувати в ролі продюсера і запустити на телебаченні або просто на особистому каналі в YouTube, вам необхідно пам'ятати декілька правил успішної передачі. Найважливішим із них, мабуть, є правило про те, як правильно вибрати назву.
Інструкція
1
Для початку проаналізуйте ситуацію на ринку схожих програм. Якщо ви не займаєте нову, ще не зайняту і не оброблену нішу, де вільні робити все, що завгодно, варто звернути увагу на ваших конкурентів. Однак не плутайте, ввібрати позитивний досвід інших підприємств і займатися плагіатом. Подивіться, що спільного у всіх, хто досяг успіху в цьому середовищі і які ідентичні є помилки у тих, хто йде на дно або вже там опинився. Взявши все найкраще від обох сторін, зробіть перші замітки.
2
Виділивши перші рамки, спробуйте абстрагуватися від уже отриманої інформації з боку і придумати що-небудь своє. Записуйте будь-яку ідею, яка вам прийшла в голову, наскільки б безглуздою вона не здавалася. Цілком можливо, що згодом вона немов бридке каченя обросте новими ідеями і стане вашим кінцевим прекрасним лебедем.
3
Провівши мозковий штурм ваших ідей, спробуйте уявити себе в ролі самого клієнта. Уявіть, що ви дивитеся нову передачу . Думайте не тільки про саму назву, але і про те, як виглядає її написання, кольору, розмір букв. Все це має величезне значення для самої передачі, а вжившись в роль того, хто буде дивитися вашу програму, ви зможете не тільки краще зрозуміти потреби користувача, але і в цілому представити його - стать, вік, рід діяльності і життєві уподобання. Побачивши свою аудиторію, ви зможете бути до неї максимально близькі, що допоможе зробити вибір.
4
Згадавши всі вищеназвані пункти, відкидайте непотрібні або недопрацьовані варіанти. В результаті такої фільтрації, в кінці залишиться найбільш відповідна назва.
5
Пам'ятайте, що назва в першу чергу повинно подобатися ще й вам, це запорука успіху програми - творіння подобається своєму творцеві, саме тоді у нього набагато більше шансів сподобатися і публіці.