Як навчитися робити бітбокс. Як зробити інше в Битбокс.

Битбокс - це мистецтво імітації музичних інструментів (бас, барабани, ськретчи, духові та струнні інструменти) і різних звукових ефектів при допомозі людського рота. Він може включати спів і імітацію роботи з вертушками. Це досить складне майстерність, що набирає обертів по всьому світу.
Інструкція
1
Навчитися Битбокс можна, однак, доведеться докласти чимало зусиль і присвятити чимало часу треніровкам.Основние звуки битбокса: classic kick: можна сказати, що це звук «Бум» - якнайменше голоси при сильно стиснутих губах. В бите позначається буквою «В» .hi-hat: це звук «Тсс», причому варіацій цього звуку безліч. В бите зазвичай позначається «hi-hat» snare drum (снер): це звук «Дишш», його потрібно намагатися зробити голосно і чітко. В бите цей звук позначається «Tsh».
2
Розібравшись зі звукам і присвятивши їх відпрацюванні достатньо часу, приступайте до побудови бита. В одному такті звичайно 8 звуків (професіонали ставлять 16 звуків). Починайте повільно і поступово набирайте обороти: B t Tsh t B Tsh t ... далі комбінація повторюється.
3
Найголовніше правило - це не випробовуйте збентеження і не соромтеся самі себе! Звичайно, на перших порах звуки будуть звучати дивно і навіть безглуздо. Не впадайте у відчай і продовжуйте тренування. Можна включити хіп-хоп і підбивати ритм разом з музикою.
4
Намагайтеся не перенапружуватися, якщо горло все ж заболить, випийте гарячого чаю і зробіть невелику перерву.
5
Освоївши основні звуки, приступайте до розучування нових складних бітів, наприклад: handclap snare: позначається «К». прикладіть краю мови до неба впритул, швидко зробіть короткий видих через рот таким чином, щоб струмінь повітря пройшла через будь-який отвір збоку між мовою і небом. Наприклад, Bm Bm Pf tt Bm Pf t BBm Bm Pf tt Bm Pf t.Еслі звуки зліплені разом, це означає, що їх вимовляти потрібно без паузи.
Зверніть увагу
Битбокс - це занимательнейшая техніка імітації музичних звуків за допомогою голосового апарату. Тобто, виходить справжній «людина-оркестр» і при тому - без допомоги яких-небудь інструментів. Якщо ви захоплюєтеся хіп-хопом або просто любите все оригінальне, то вам буде не зайве дізнатися, як навчитися бітбокс.
Корисна порада
Як навчитися бітбокс. Що таке битбокс? Як навчиться цьому мистецтву? Давайте розберемося в цьому по подробней. Кажуть, бітбокс може навчитися кожен, тільки було б бажання. Існує безліч відео-уроків, іншими словами, відео-інструкцій, переглянувши і детально вивчивши які, можна навчитися азам битбокса.