Як навчити дитину віднімати.

Навчити дитини елементарним азам математики (додавання і віднімання), необхідно до того, як він піде в школу, так як шкільна програма на сьогоднішній день досить важка і краще буде, якщо дитина буде підготовлений .
Інструкція
1
Для початку варто навчити дитини цифрам. Це потрібно робити так, щоб зацікавити його. Варто підібрати картинки, де цифри показані у формі цікавих предметів, які зацікавлять малюка. Не варто давати багато «бази», варто обмежитися першою десяткою. Коли дитина запам'ятає цифри, можна переходити до наступної стадії навчання відніманню.
2
Після навчання цифрам беремо два предмета, бажано їстівних (наприклад, яблука, цукерки, печиво і т.д.) і з'їдаємо один, пояснюючи дитині, що «було два яблука, одне з'їли, залишилося одне яблуко». Спосіб може здатися дурним, але дитина зіставить поняття «число/кількість» і зможе зрозуміти сенс віднімання. Після чого вчимо на предметах (вже необов'язково є, можна просто ховати за спиною) вичитати дитини хоча б від шести. А далі в хід вступають різні «казкові» задачки, щоб дитині було легше орієнтуватися. Уже маючи певний досвід віднімання, малюк запросто зможе їх вирішувати.
3
Варто врахувати деякі факти при навчанні відніманню: дитини спочатку потрібно вчити на реальних прикладах, а вже потім на дитячих завданнях; не варто відразу вимагати від свого малюка вищих математичних знань, необхідно поступове навчання. А також варто поєднувати навчання відніманню і додаванню, тоді дитині буде легше вникнути в ці обидва поняття.
4
Навчити дитини вичитати можна за певною схемою. Дана схема навчання така: спочатку допомагаємо дитині поєднати поняття «число/кількість», потім даємо йому легкі задачки, а далі просто відправляйте дитини в школу, де досвідчені фахівці навчать його математики та інших наук. А поки просто потрібно забезпечити малюкові базу, щоб в цій самій школі йому було легше. Не потрібно поспішати, вам слід всього лише «грати в числа» зі своєю дитиною, тим самим поступово розвиваючи його і навіть зацікавлюючи в математиці. У кожному разі, удачі вам у цьому.