Як полірувати авто.

Безперечно, час на все накладає свій відбиток. Винятком не є і ваша машина. Погодьтеся, через деякий час зовнішній вигляд вашого автомобіля дещо відрізняється від того блискучого і чаруючого погляд вигляду, який був в автосалоні. Навіть своєчасна мийка кузова і належний догляд не можуть зберегти покриття у відмінному стані як завгодно довго. Нарешті настає той час, коли ви замислюєтеся вже про поліровці автомобіля .
Інструкція
1
Перед тим, як полірувати машину її слід підготувати. Для початку необхідно добре помити і протерти поверхню, не залишивши ні єдиної піщинки на кузові. Також необхідно заклеїти всі гумові, пластикові та нікельовані частини кузова.
2
Залежно від того, в якому стані знаходиться покриття машини, розрізняють декілька видів поліровок.Защітная поліровка на основі епоксидної смоли. Це найдешевший спосіб полірування, тому й не самий довговічний. Ефект від нього зберігається не більше шести місяців. Таку полірування проводять, як правило, при переході на весняно-літній сезон, щоб захистити фарбу від атмосферних впливів і вигоряння на сонці.
3
Нанополіровка. Цей спосіб полірування разюче відрізняється в ціні від попереднього. Вартість його вище майже в чотири рази, ніж у попереднього. Але і ефект від такої роботи буде на порядок вище. Нанополіровка забезпечує неперевершений захист покриття протягом трьох років. Як говориться, мета виправдовує засоби.
4
Нарешті, якщо ваш автомобіль пройшов випробування часом, то йому потрібна відновлююча (абразивна) поліровка. Цей тип полірування протікає зазвичай в два етапи. Спочатку знімається шар, схильний до корозії, подряпини та інші дефекти покриття. Потім наносять покриття, яке забезпечує не тільки захист, а й відновлює поверхню. Після такого полірування старий автомобіль буде виглядати також ново, як в день покупкі.Однако варто нагадати, що полірування повинні проводити майстри в автосервісі і на спеціальному обладнанні.