Як відправити електронну пошту. Як облямувати лист на електр.почту.

У сучасному світі послугами електронної пошти користуються мільйони людей. Цей вид пересилання інформації володіє великою цінністю через свою швидкості: електронного листа за кілька миттєвостей досягає найвіддаленішої точки земної кулі.
Вам знадобиться
  • Ви можете відправити електронну пошту якщо у вас є все необхідне: комп'ютер, підключення до bнтернету, електронну поштову скриньку (адреса) та електронну адресу людини, якій ви бажаєте відправити лист. Якщо чогось не вистачає, то це можна виправити.
Інструкція
1
Отже, комп'ютер та інтернет є - потрібно завести електронний ящик. Заходьте на будь-який безкоштовний поштовий сервіс www.mail.ru, www.yandex.ru або будь-який аналогічний і реєструйте собі пошту. Зазвичай потрібно натиснути кнопку «Реєстрація у пошті» або «Завести поштову скриньку», яку ви відшукайте на сторінці поштового ресурсу.
2
Зареєструвавши поштовий ящик, ви потрапите на сторінку, в якій будуть видні папки, озаглавлені «Вхідні», «Надіслані» та т.п. Знайдіть кнопку «Написати листа» і ви побачите бланк листа. В поле «Кому» введіть електронну адресу одержувача, наприклад вашдруг@почта.ру. Далі, в поле «Тема» введіть заголовок листа, наприклад «Привіт з Росії!». І в найбільшому поле для введення тексту напишіть свій лист. Потім натисніть "Відправити". І через кілька миттєвостей ваш лист буде отримано адресатом!
3
При бажанні, до листа можна додати фотографії, різні документи та інші файли. Для цього натисніть на кнопку «Прикріпити файл» і знайшовши на своєму комп'ютері потрібний файл, клацніть по ньому двічі. Тепер лист буде відправлено разом з доданим до нього файлом.