Як одягатися в

Ново гідного ніч - привід продемонструвати новий наряд, дорогоцінну прикрасу або привабливий аксесуар. Кажуть, у чому зустрінеш новий рік, так його і проведеш. У сенсі, зустрів куранти в запраному халаті, так і весь рік пройде в домашніх клопотах. Тому не нехтуйте красивими нарядами в новорічну ніч, навіть проводячи її будинку за телевізором в колі трьох родичів. Адже в цю ніч трапляються чудеса, а ваш красивий новорічний костюм тільки притягне до себе позитивні події!
Інструкція
1
Підбирайте одяг залежно від заходу. Якщо ви запрошені на новорічний бал, де дотримується дрес-код, то звичайно, брючний костюм для дами буде виглядати не в тему. Надіньте вечірнє плаття з корсетом або плаття трохи нижче колін, і ви справите враження елегантної дами. На новорічну дискотеку, де вас обов'язково очікують конкурси та веселі ігри, краще одягнутися максимально комфортно. Спідниця з оригінальним топом або недовге політиці НЕ будуть сковувати ваші рухи при танці, і в той же час, будуть ошатно виглядати, якщо ви пришиєте до звичайному одязі мішуру.
2
Вибір наряду залежно від символіки року. Зараз стало модно підбирати одяг в новорічну ніч під колір тварини, що символізує настання нового року. Так, в рік білого кота чи кролика, прийнято одягатися в бузкові, блакитні забарвлення одягу. У рік тигра - обов'язково повинен бути присутнім в одязі жовтий або помаранчевий відтінок кольору. Також вважається, якщо символ року любить метал, наприклад, настання року металевого дракона, то можна надіти коштовності, щоб рік став вдалим у фінансових справах.
3
Перевагу улюбленої одязі. Якщо ви співвідносите трапилися радісні події за минулий рік з певною одягом, в якій ви були в момент безхмарного щастя, то надіньте її у святкову ніч. Відомо, що енергетика залишається на речах, так нехай радість минулого року плавно перейде в наступаючий. Нарядності простому костюму завжди додадуть прикраси, мішура і блискітки.