Як замаскувати трубу. Як зробити короб щоб закрити водопровідні труби в квартирі.

При оформленні інтер'єру квартири найбільшим головним болем господарів стають, найчастіше, труби центрального опалення, водопроводу і каналізації. Особливо це стосується квартир старих будинків, де труби прокладалися в якомусь неймовірному сучасному уму порядку. І тепер вони стирчать в кожному кутку, переплітаючись і розгалужуючись.
Інструкція
1
Для виготовлення маскувального короба вертикальних труб в туалеті вам знадобляться будівельна рулетка, олівець, гіпсокартон, спеціальні оцинковані профілі під гіпсокартон, саморізи і дюбель-шурупи, дриль, лобзик або ножовка.Прежде все, підготуйте труби до маскування. Оцініть візуально їх стан, покрийте антикорозійним покриттям або пофарбуйте. Обкладете труби футляром зі спіненого каучуку або поліетилену для тепло- та гідроізоляції.
2
Зробіть заміри будівельної рулеткою для виготовлення маскувального короба. Виміряйте потрібну для нього висоту (від підлоги до стелі) і ширину. Глибину короба визначайте з розрахунку, що відстань від труб до короба повинно бути мінімум 5 см.
3
Приготуйте профілі потрібного розміру і дюбель-шурупи. Виготовте каркас короба. Спочатку зміцните вертикальні профілі на стіні за допомогою дюбель-шурупів, які закрутіть шуруповертом через кожні 40 см. Горизонтальні профілі приєднуйте до вертикальних профілів саморізами.
4
Виходячи із зроблених замірів, виріжте ножівкою або лобзиком з вологостійкого гіпсокартону необхідні вам деталі. Враховуйте пропили під отводку труб і отвір для виготовлення дверцят там, де знаходитимуться вентилі труб.
5
Обшийте гіпсокартоном готовий каркас, використовуйте саморізи по металу. Всередину каркаса укладіть мінеральну вату для шумоізоляціі.Устройте необхідну дверцята для швидкого доступу до вентилів. Оформіть готовий короб відповідно до загальним дизайном інтер'єру приміщення.
Зверніть увагу
Замаскувати труби можна різними способами. Найдешевший спосіб - використовувати труби в оформленні інтер'єру. Зробити з них, приміром, підставку під кашпо. Або пофарбувати їх в стилі хай-тек. Але такий вид маскування підходить не до всякого виду оздоблення квартіри.Еще одним способом маскування можуть стати текстильні драпіровки і ширми. Псують вигляд труби опалення у вікон можна приховати красивою шторою. А в туалеті водопровідні труби можна приховати текстильної шірмой.Но найчастіше, труби маскують за допомогою дерев'яного або гіпсокартонного короба. Однак при виборі такого виду маскування слід враховувати, що будь-яка труба повинна бути легко доступна для ремонту або демонтажу. Тим більше, якщо на ній розташовуються крани або вентилі.