Як написати правильно листа.

Від правильності написання листа залежить багато чого: як одержувач сприйме інформацію, чи зрозуміє він суть викладеного питання, яке відношення у нього складеться до відправника. Якщо людина збирається написати лист , зробити це він повинен грамотно і обов'язково йому варто дотримуватися суворої структури викладу.
Інструкція
1
Перш за все, необхідно правильно вказувати адресу одержувача. Більш того, одержувачу важливо знати, хто відправив лист , інакше воно може потрапити в сміттєву корзину. Зворотна адреса важливий на випадок, якщо лист з якої-небудь причини не буде доставлено адресату.
2
Ділове лист друкується на комп'ютері, навіть якщо відправник є володарем каліграфічного почерку. Дружнє лист пишеться від руки, це привносить якусь близькість в спілкування.
3
На першій сходинці листи, як правило, в середині розміщується вітання. Воно має в своєму розпорядженні одержувача до відправника. Персональне звернення свідчить про те, що ви розумієте, кому пишіть.
4
В основній частині міститься інформація, яку адресант намагається донести адресату. В діловому листі, після невеликого вступу, де уточнюється з якого приводу лист , викладається суть справи: вказуються цифри і факти. В дружньому листі, перш ніж розповідати про свої справи, варто поцікавитися про справи співрозмовника: два-три пропозиції, щоб людина зрозуміла, ним цікавляться, його чують і розуміють.
5
У висновку необхідно попрощатися, бажано застосовувати шаблонні фрази: з повагою, з любов'ю. В діловому листі обов'язково присутній підпис і дата, в дружньому може бути малюнок у вигляді сердечка, поцілунку або плюшевого ведмедика.
Корисна порада
Дотримуючись елементарних правил оформлення і написання листа, людина набуває впевненість, що лист буде доставлено в потрібні руки, а так же, що одержувач отримає з нього необхідну інформацію.