Як визначити свій цветотип.

Знання свого власного кольору може допомогти в правильному виборі одягу та створенні більш запам'ятовується образу. Для того щоб визначити свій цветотип, необхідно почати з встановлення кольору вашої шкіри.

Слід знайти ділянку незагорелой шкіри і зіставити з чистим аркушем білого паперу:

  • в тому випадку, якщо шкіра відрізнятимуться жовтим або золотисто-жовтим відтінком, значить, вам підходять теплі тони - ви належите до групи «Осінь-Весна»,
  • якщо шкіра відрізняється блакитним відтінком, білим або оливковою, тоді вам підходять холодні кольори - ви належите до групи «Літо-Зима».

Проводітe процедури перевірки при денному освітленні, але тільки не при штучному світлі, який сильно спотворює все цвета.Перед тим, як визначити свій цветотип і перейти до деталей, слід дізнатися, до холодного або теплого типу ви належите. Це дозволить знизити пошук до 2 пір року. Накиньте на плечі хустку білого кольору і прикладіть до обличчя, наприклад, спочатку бежевий (теплий тип) шматочок тканини, а потім насичено-рожевий (холодний тип) .Якщо після проведення процедури порівняння вийшло, що ви належите до групи холодних відтінків, то вам необхідно визначити, чи належите ви до літнього або зимового класу. Для цього можна скористатися тканиною білого або чорного відтінку або кольору природної вовни. Якщо вам підходить білий або чорний тон, то ваш цветотип - зима. Але якщо відтінок природної вовни надає вашій шкіри здоровий вигляд, то ви ставитеся до літнього тіпу.В тому випадку, якщо ви є представницею теплою групі, варто дізнатися, чи належите ви до осіннього або весняного класу. Якщо ваш тип «Осінь», значить, тканина яскравого оранжевого відтінку буде підходити з рисами вашого обличчя. Якщо до особи ніжно-рожевий тон - ви належите до весняного типу.