Як змінити секретне питання. Як ізмініть секретне слово на пошті яндекс якщо забув його.

Якщо при реєстрації поштової скриньки ви вказали занадто простий секретне питання і тепер не впевнені в повному захисті своєї електронної адреси - замініть питання. Занадто прості запитання і очевидні відповіді можуть послужити комусь інструментом для злому вашої пошти.
Інструкція
1
Зміна секретного питання відбувається на сторінці налаштувань вашої поштової ящіка.Еслі у вас поштовий ящик на поштовому сервісі Mail.Ru:Войдите в свій ящик і натисніть кнопку «Налаштування» у правому верхньому кутку сторінки. На сторінці, налаштувань перейдіть в розділ Дані для відновлення пароля. Введіть новий секретний питання і вкажіть відповідь на нього, а в нижньому полі введіть зображенні зверху і пароль від вашого ящика. Секретний питання буде змінений.
2
Якщо ви використовуєте для електронної пошти сервіс Yandex: Вам потрібно увійти в поштову скриньку і в правій верхній частині сторінки натиснути кнопку «Налаштування» і далі перейти за посиланням, зазначеної в самому низу сторінки «Додаткові дані про себе». Перед вами відкриється інформація, зазначена вами при реєстрації. Слід вибрати «Змінити персональні дані» і на сторінці, ви зможете змінити секретне питання.
Зверніть увагу
Якщо ви використовуєте будь-який інший безкоштовний поштовий сервіс, зміна секретного питання не буде принципово відрізнятися від дій на Mail.Ru або Yandex.
Одним із способів відновити втрачений або забутий пароль від електронної поштової скриньки є відповідь на секретне питання. При реєстрації електронної пошти користувачів просять вказати секретний або контрольне запитання, вибравши із запропонованих варіантів, або написавши свій, і дати відповідь на нього. При втраті пароля ви можете відповісти на секретне питання і повернути пароль. Найчастіше у багатьох людей, особливо у тих, хто давно користується поштою, виникає потреба змінити відповідь на це питання або поміняти сам питання.
Вам знадобиться
  • адресу і пароль від електронної пошти;
  • інтернет.
Інструкція
1
Будь популярний поштовий сервіс передбачає простий і швидкий процес зміни відповіді на контрольне запитання. Розглянемо найпоширеніші сервіси з електронною поштою - а саме, mail.ru, Рамблер, Яндекс і Gmail, в кожному з яких існує секретне питання.
2
Зайдіть в свою пошту, ввівши ім'я та пароль. Неважливо, на якій електронній пошті розміщується ваш поштовий ящик - для зміни відповіді на секретне питання необхідно увійти в пошту.
3
Якщо ваш ящик знаходиться на mail.ru, натисніть вгорі сторінки кнопку під назвою «Ще», що знаходиться після «Написати», «Перевірити» і «Адреса». Виберіть пункт "Налаштування". З'явиться список налаштувань, які ви можете змінити. В середньому стовпці знайдіть посилання «Дані для відновлення пароля» і натисніть на неї. Тут ви можете подивитися свій секретне питання і в поле «Відповідь на питання» вказати новий відповідь, видаливши старий. Ввівши в останньому рядку поточний пароль від пошти, натисніть кнопку «зберегти».
4
Якщо у вас поштовий ящик знаходиться на Рамблере, в верхньому правому кутку поряд з кнопкою «Налаштування» жирним шрифтом вказаний ваш логін, навівши на який, потрібно вибрати зі списку пункт «Мій обліковий запис». У рядок «Відповідь» після «Контрольного питання» введіть відповідь. Внизу сторінки введіть показання на картинки букви (захист від роботів), вкажіть ваш пароль і натисніть «Зберегти».
5
Щоб змінити відповідь на контрольне запитання в Яндексі, натисніть на адресу вашої пошти в правому верхньому куті, виберіть пункт «Паспорт». Зайшовши в Яндекс.Паспорт, натисніть «Змінити персональні дані», в розділі «Секретний питання» натисніть «Змінити секретне питання/відповідь». У відкрилася рядку «Відповідь» введіть нову відповідь, вкажіть внизу ваш пароль і натисніть «Зберегти».
6
Для зміни секретного питання в Gmail, натисніть на ваше ім'я у верхній частині сторінки, відкрийте «Налаштування акаунтів». У «Особистих налаштуваннях» виберіть «Відновлення пароля». Відкриється нове вікно, де потрібно буде ще раз ввести пароль пошти (це необхідно для повного збереження особистої інформації користувача). На сторінці «Відновлення пароля» в нижньому розділі «Секретний питання» натисніть «Змінити». У рядок «Відповідь» введіть відповідь і збережіть.
Зверніть увагу
Секретні питання не завжди добре захищають поштові ящики від злому. Вибирайте таку відповідь на секретне питання, який ви не забудете з часом, який ніхто, крім вас, не знає.
Корисна порада
Секретні питання - не єдиний спосіб відновити пароль, ви також можете вказати свій номер телефону, щоб у разі втрати пароля відновити його.