Як робити текст в фотошопі. напис олівцем фотошоп.

Adobe Photoshop перш за все призначений для роботи із зображеннями. Але крім інструментів, які дозволяють робити написи «від руки» (кисть, олівець), в ньому є і дуже просунуті інструменти створення і різних трансформацій текстів .
Вам знадобиться
  • Графічний редактор Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Створіть новий документ, в який буде поміщений напис. Для цього достатньо натиснути клавіші CTRL + N. У діалозі створення вкажіть розміри, достатні для того, щоб вмістити задуманий текст.
2
Зробіть заливку єдиного поки шару будь-яким кольором, щоб на його тлі було краще видно створюваний текст - натисніть клавішу G і клацніть порожню картинку мишкою.
3
Натисніть і потримайте секунду піктограму з літерою T на панелі інструментів. При звичайному клацанні ця іконка включає інструмент для створення текстів их написів, а при більш тривалому утриманні лівої кнопки миші відкривається доступ до вибору декількох різновидів цього інструменту. «Горизонтальний текст» - це найпростіший варіант, ним можна писати так само, як і в простому текстів ом редакторі. Вибравши цей інструмент, клацніть документ в будь-якому місці і починайте вводити текст. Фотошоп при цьому створить окремий текстів ий шар. «Вертикальний текст» аналогічний попередньому, але після кожної букви редактор за вас робить перехід на наступний рядок, тобто букви поміщаються одна під іншою. «Горизонтальний текст-маска» працює інакше. Цей інструмент теж дозволяє набирати горизонтальні тексти, але текстів ий шар при цьому не створюється, а виділяються фігурні області по контуру букв, слів і рядків які ви набираєте. Коли напис буде готова, ви можете клацнути будь-який наявний шар із зображенням і вирізати на ньому ваш текст, просто натиснувши клавішу Delete. А можете навпаки, інвертувати виділення і вирізати з картинки все, залишивши тільки набрану вами напис. Є маса інших способів використання цього інструменту.
4
Клацніть документ і наберіть текст. Після цього клікніть першу піктограму на панелі інструментів (інструмент «Переміщення»), щоб вимкнути режим введення тексту.
5
Розкрийте в меню розділ «Вікно» і виберіть пункт «Символ», щоб змінити параметри зробленої написи. Найперший (верхній ліворуч), що випадає на панельці установок дозволяє поміняти шрифт напису (гарнітуру) на один зі встановлених у вашому комп'ютері. Праворуч від нього розміщений селектор накреслень - стандартного, похилого, жирного і комбінації цих трьох. У другому рядку зліва - поле для вибору (або ручного введення) розміру шрифту (кегля), праворуч від нього - настройка міжрядкового інтервалу (інтерліньяж). У третьому рядку знаходяться два регулятора відстані між буквами (кернинг і трекінг). Рядком нижче ви можете вказати пропорції стиснення стандартних розмірів букв роздільно по вертикалі і горизонталі. Ще нижче можна задати величину зсуву виділених букв або слів щодо решти тексту по вертикалі (зміщення базової лінії). Клацнувши прямокутник з написом «Колір» можна відкрити діалог вибору відтінку для зробленої написи в цілому або тільки виділених букв.
6
У нижній частині панельки поміщені піктограми, які дозволяють робити букви напису жирними, похилими, заголовними, заголовними із збереженням розмірів прописних (капітелі), верхнім індексом, нижнім індексом, підкресленими, закресленими. Тут вони перераховані в порядку зліва направо. У самій нижній рядку лівий список дозволяє вибрати мову для розстановки переносів, а правий - метод згладжування шрифтів.
7
Збережіть документ у форматі Фотошопа, коли закінчите форматування тексту. Це можна зробити, натиснувши поєднання CTRL + S.
Зверніть увагу
Щоб створити напис, в панелі інструментів виберіть іконку у вигляді літери "Т". У вікні необхідно ввести потрібний текст і клацнути по порожньому простору для його закріплення на зображенні.