Як писати закреслено шрифтом. Закреслений шрифт.

Залежно від конкретних цілей написання окремих блоків тексту або написів, краще використовувати різні варіанти накреслення шрифтів. Так вони виглядатимуть більш виразно, і читачеві буде важче помилитися в розумінні сенсу написи. Один із способів допомогти правильно зрозуміти написаний текст полягає в використанні закресленого шрифту.
Інструкція
1
В текстовому редакторі Microsoft Word виділіть текст, який потрібно закреслити, натисніть праву кнопку миші і виберіть в контекстному меню рядок «Шрифт». Відкриється вікно з різноманітними настройками на двох закладках. У секції «Видозміну» вкладки «Шрифт» найперший чекбокс і забезпечує потрібне вам закреслене накреслення літер. Поставте відмітку і натисніть кнопку «OK».
2
У графічному редакторі Adobe Photoshop клацніть текстовий шар, шрифт якого треба зробити закресленим, а потім розкрийте в меню розділ «Вікно». Вам треба вибрати в ньому рядок «Символ», щоб відкрити панель, в якій можна змінювати параметри тексту у виділеному шарі. У другому знизу ряду на цій панельці розміщені піктограми, на кожній з яких намальована латинська літера T в різних варіантах написання. Закреслена літера в цьому списку поміщена на останнє місце. Клацніть найправішу піктограму і отримаєте бажаний результат - текст напису стане закресленим.
3
В HTML-редакторі зробити текст закресленим можна, якщо помістити його між відкриває і закриває тегами strike ( і ). Виглядати частина коду з закресленим текстом може, наприклад, так: Це закреслений текст
4
В CSS-редакторі щоб описати стиль якого-небудь закресленого текстового блоку в HTML-сторінці, слід помістити у відповідний селектор атрибут text-decoration і привласнити йому значення line-through. Наприклад, так: p {text-decoration: line-through;} В результаті будь-який текст, поміщений в сторінку з використанням тега параграфа (

) буде відображатися закресленим шрифтом :

Цілий параграф закресленого тексту

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=uRgXD_LD2rU