Як провести дитячий Новий рік.

Ми, дорослі, завжди з нетерпінням чекаємо Новий рік . Це свято дарує всім трохи чуда, якого так не вистачає в повсякденному житті. Новий рік люблять дорослі, а діти люблять подвійно. Якщо у вашій родині є маленькі діти, то вам варто подумати заздалегідь про те, як провести свято, щоб не розчарувати маленьких членів родини в ново рік них дива й не образити їх своєю неувагою.
Інструкція
1
По-перше, визначтеся, де ви будете зустрічати новий рік і якою компанією. В гості деколи недоречно приходити з дітьми. Та й пам'ятайте про те, що діти швидко втомлюються під час свят і вже незабаром після півночі можуть попроситися спати. Якщо ви самі збираєтеся запросити друзів, придумайте дитячі розваги, бо в суспільстві дорослих діти можуть занудьгувати. Якщо ваші діти молодшого дошкільного віку, то подумайте, чи не краще відзначити новий рік в сімейному колі, влаштувавши справжнє свято для своїх "квітів життя".
2
Що створить святкову атмосферу? Звичайно ж карнавальні костюми. Напевно у ваших дітей вони є, а для мами і тата цілком підійдуть маски звірів або блискучі перуки. Навіть якщо у вас немає під рукою костюмів, то це не біда. Свято залежить від настрою, а діти завжди із захопленням реагують на домашній торжества. Не обмежуйте дітей у веселощі і забавах. Не сваріть їх за те, що вони занадто шумлять. Новий рік повинен подарувати їм якомога більше приємних вражень.
3
Якщо ви хочете створити атмосферу справжніх чудес для дітей, то можна найняти Діда Мороза і Снігуроньку, а можна нарядити папу в костюм діда Мороза - такий варіант більш економічний, але не менше веселий. Перед тим, як сісти за святковий стіл, влаштуйте веселі конкурси та ігри, які розвеселять і дитини, і вас.
4
Сідаючи за ново рік ний стіл, стежте за харчуванням дітей - велика кількість закусок, дитячого шампанського і солодощів можуть обернутися самими неприємними наслідками. Краще не зацикливать увагу дітей на телевізорі, ви можете включити ново рік ня передачі, як музичний фон. Дуже весело за ново рік ним столом вимовляти різні поздоровлення і тости. Почніть самі, а потім нехай вас привітають діти. Поговорить про те, яким ви хочете, щоб був новий рік , про що ви мрієте і що хочете втілити в реальність. Нехай діти побудують свої плани. Можна зняти поздоровлення і тости на камеру, вони стануть хорошим спогадом для вашої родини.
5
Не слід укладати дітей спати насильно відразу ж після бою курантів. Нехай єдина чарівна ніч в рік у буде для них довгою. Якщо діти не надто втомилися, то можна відправитися на сімейну прогулянку. Що може бути веселіше катання на гірках в ново рік нюю ніч? Пограйте з дітьми в догонялки, в сніжки. Морозне повітря і рухливі ігри підуть дітям тільки на користь - прийшовши додому, вони, напевно, втомлені і щасливі ляжуть спати. Якщо ваші діти ще малі для прогулянок після півночі, то влаштуйте невелику веселу прогулянку ввечері.
6
Не забудьте про найголовніші атрибутах нового рік а - ново рік них подарунках. Для дітей, це мабуть, найважливіше! Подарунки слід покласти під ялинку, щоб діти знайшли їх вранці першого січня. Не даруйте дітям на новий рік одяг або інші практичні подарунки. Кращий подарунок Діда Мороза - це велика і гарна іграшка.