Як написати рекламацію. рекламація Як скласти.

Багатьом з нас доводилося стикатися з неякісним товаром або послугою. Як же правильно написати рекламацію , тобто лист-претензію, щоб повернути невдало витрачені гроші або добитися виправлення недоліків або грошової компенсації.
Вам знадобиться
  • папір, комп'ютер або друкарська машинка, ручка.
Інструкція
1
Поставте дату і номер вихідного документа. Якщо ви фізична особа, поставте тільки дату. Можна писати як від руки, так і роздруковувати рекламацію на принтері.
2
Вкажіть повну назву постачальника товарів чи послуг, якому ви будете пред'являти претензію. Обов'язково впишіть реквізити постачальника - юридична адреса, платіжні реквізити, адреса магазину або офісу, де був придбаний товар.
3
Вкажіть номера та дати тих документів, які оформлялися в процесі взаємодії з постачальником. До таких документів належать: договори, гарантійні листи, накладні, що відображають прийом-передачу товару, рахунки.
4
Проставте найменування товару або послуги. Товар повинен бути вказаний так, як він називається в супровідних документах. Не забудьте про кількість - штуки для товару та одиниці для послуги.
5
Напишіть, що порушене при продажу товару або послуги, тобто обґрунтуйте свою претензію. Написати рекламацію слід грамотно, не повинно бути помилок і описок.
6
Доведіть збиток, тобто надайте всі наявні докази. Це можуть бути фотографії, результати незалежної експертизи або просто письмовий опис недоліків.
7
Вкажіть, що саме ви вимагаєте - відшкодувати збитки або усунути недоліки. Якщо ви вимагаєте відшкодування збитку, то вкажіть суму цифрами і прописом.
8
Якщо у вас є ще якісь доказові документи, обов'язково прикладіть їх до рекламації. Це підвищить ефективність скарги і додасть вам впевненості в можливих суперечках. Якщо ви - юридична особа, не забудьте поставити печатку і підписи керівних осіб.
9
Зачекайте 30 днів, і якщо скарга не буде задоволена або вам буде відмовлено в ваших вимогах, звертайтеся до арбітражу в загальному порядку. Загальний строк позовної давності становить три роки. Однак якщо грамотно написати рекламацію , цього не буде потрібно.