Як навчитися робити арабське сальто. Як навчиться робити переднє сальто будинку.

Якщо ви тільки почали своє навчання, то бажано вчитися робити сальто на матах у спортзалі, а на вулиці - вже безпосередньо відпрацьовувати. Арабське сальто (воно ж бічне) виконуйте поштовхом однією ногою і махом іншої. Розбігу і виконайте підскок з рухом рук: при відштовхуванні перша рука повинна рухатися вперед, а друга - спереду вниз і назад.
Інструкція
1
Намагайтеся вилетіти якнайвище, щоб при приземленні ви встали майже на прямі ноги. Бічне сальто виконуйте в ту сторону, в яку вам зручніше робити колесо. Почніть робити сальто особою і грудьми вперед по ходу руху. Найбільш раціональний варіант руху руками при відштовхуванні наступний: правою рука рухайте спереду вниз, вгору, а лівою - від плеча вперед і круговим рухом вниз.
2
Перед відштовхуванням ліву ногу поставте на підлогу п'ятою і перекочуйтеся на носок. Хоч у цьому випадку важче зробити сильний поштовх, але зате з такої позиції поштовх буде тривалішою, а мах ногою - повніше. Мах повинен закінчуватися згинанням ноги в коліні. Не допустіть помилку, передчасно зігнувши ногу.Чтоби правильно і швидко перевернутися, постарайтеся згрупуватися якомога раніше. При угрупованню тягніться лівим плечем до лівої ноги.
3
В арабському сальто не варто робити занадто щільну угруповання. Щоб полегшити собі орієнтування в просторі, дивіться на початку сальто якнайдалі вперед, а вже потім поверніть голову так, щоб бачити перед собою підлогу.
4
Приземлення в цьому виді сальто - завжди трудність. При неточному приземленні велика ймовірність отримати травму колінних суглобів. Щоб уникнути цього, потренируйтесь. Виконайте наступну вправу: ляжте спиною на якусь піднесеність, бажано на краю, згрупуйтеся і перекотіться з обриву на ноги, відпрацьовуючи чисте приземлення.