Як навчитися самбо.

«Самозахист Без Зброї» - вітчизняна система боротьби, що складається з ряду больових прийомів і дозволяє надати успішний опір нападу сильнішого або навіть збройного супротивника. Самбо складається з двох відділів: спортивного - боротьби самбо - і бойового, що включає прийоми самозахисту і спеціальні прийоми.
Інструкція
1
У кожному з випадків, краще записатися в професійну секцію, де для вас розроблять спеціальну методику. Але якщо ви вже маєте якісь навички, то можете відточити їх самостійно, за допомогою докладної інструкції, завантаженої, наприклад, в інтернеті.
2
Вивчення прийомів самозахисту переслідує й інші цілі, наприклад, зменшити кількість нещасних випадків. Але в будь-якому випадку рекомендовані прийоми самозахисту розраховані лише на приборкання хулігана, з яким ви столкнулісь.Определенний мінімум прийомів самозахисту, яким потрібно навчитися: звільнення від захватів; захищатися від ударів неозброєного людини; захищатися від ударів ножем або палицею; захищатися від вогнепальної зброї на близькій дистанції.
3
Постійно пам'ятайте, що навчаєтеся ви самозахисті, а не нападу. Якщо ні факту нападу, то і застосовувати вивчені прийоми неможливо.
4
Для того, щоб вивчати прийоми самозахисту, підберіть собі партнера, або організуйте цілу групу (4 - 6 осіб). Точно визначите час занять, враховуючи, що одне заняття - 40 - 50 хвилин. Займайтеся 2 - 3 рази на тиждень. На початку кожного уроку обов'язкове загальна розминка (8 - 10 хвилин), після чого розділитеся на пари. Ви повинні працювати комплексно: в кожній парі «нападник» робить кілька разів поспіль обумовлене напад. «Той, що захищається» відточує досліджуваний прийом самозахисту. Потім помінятися ролями. Повторюйте так до тих пір, поки прийом не буде закріплений і відточений.
5
Розучуйте прийоми без опору. Рухи повинні бути плавними, без ривків і на початку вивчення схематично розібрані. При перших больових відчуттях, ви повинні подати умовний сигнал, а противник послабити захоплення. Не забувайте про регулярність тренувань.