Як поміняти поштову скриньку.

Не завжди зручно використовувати один і той же ящик електронної пошти для особистих цілей і для роботи. Погодьтеся, що назва не кожного ящика буде доречним для резюме або візитної картки. На щастя, поштові сервіси не обмежують нас певною кількістю ящиків електронної пошти, і ми завжди можемо поміняти старий або завести собі новий.
Інструкція
1
Щоб змінити поштову скриньку на тому ж сервісі, яким ви вже користуєтеся, на своїй сторінці натисніть кнопку «Вихід» і пройдіть реєстрацію нового поштового ящіка.Смена поштової скриньки - це, по суті, реєстрація нового адреси. Для того щоб поміняти або завести поштовий ящик, слід звернутися до одного з безкоштовних поштових сервісів, яких безліч. Серед популярних ресурсів, що надають поштовий ящик дуже великих або необмежених розмірів, ви можете вибрати Mail.Ru, Yandex, Rambler, Gmail або Yahoo.
2
Наприклад, ви вирішили зареєструвати поштову скриньку на Yahoo. Вам слід виконати наступні дії. Перейдіть за адресою www.yahoo.ru і трохи нижче поля пошукового запиту натисніть на "Зареєструватися". Тепер заповніть всі поля для введення вашої інформації і натисніть на кнопку «Створити мій профіль». Система відкриє для вас новий ящик, і, натиснувши на кнопку «Продовжити», ви потрапите на головну сторінку Yahoo. Перейдіть в розділ «Пошта» в лівій частині вікна і тепер ви можете користуватися новим ящиком.