Як навчитися акробатики.

Зацікавилися акробатикою? Хочете стати такими ж спритними і сильними, як герої фільму «Ямакасі: діти вітру» і «13 район»? Все в ваших руках. Головне - підійти до тренувань з усією серйозністю, прагненням і терпінням, адже за своєю суттю все акробатичні вправи - це складні вправи на координацію.
Інструкція
1
Для того, щоб хоч чогось навчитися, запам'ятайте ряд обов'язкових умов, які є аксіомою і вимагають беззаперечного виконання: регулярні тренування (створіть індивідуальних графік і строго дотримуйтеся), чітке виконання всіх вимог до кожної вправи, аналіз вашої роботи з виконання елементів з виправленням знайдених помилок, які не перескакувати через проміжні етапи навчання.
2
Остання умова особливо важливо дотримуватися, тому що є певна база вправ, на якій відбудуться ВСЕ акробатичні стрибки. Ці вправи покликані сформувати вашу координацію, щоб пропала скутість рухів, котра заважає подальшому навчанню. У цю базу входять: перекиди, стійка на руках, колесо, Курбет, рондад
3
Це фундамент - точка відліку акробатики. Якщо ви не навчитеся робити що-небудь з цього, то у вас немає шансів піти далі і навчитися чогось стоїть.
4
Звичайно, під кожну людину підбирається індивідуальна методика, але всі вони будуються на класичній схемі з 4 основних етапів: 1 етап - зробіть "чорновий варіант", подолайте страх і розберіться в суті елемента. Ідіть до кінця. Головне - перебороти себе в перший раз.
5
2 етап - зробіть елемент технічно. Не просто для галочки або абияк, а саме технічно. Тобто потрібно зрозуміти, як він працює і в найдрібніших деталях слідувати технічним вказівкам. Головне правило: думайте при кожному повторі, що саме ви робите. На даному етапі важливо зайнятися своєю загальною фізичною підготовкою: прес, підтягування, віджимання і т.п.
6
3 етап - доведіть елемент до автоматизму. Ви пройдете цей етап, коли будете робити елемент без страху і чітко: 10 разів з 10-и.
7
4 етап - доведіть елемент до досконалості. Цей етап може зайняти дуже довгий час, деяким потрібно і все життя, щоб впоратися із завданням. Основна методика цього етапу - багаторазове повторення елемента.В підсумку варто підкреслити, що є величезна кількість навчальних посібників, де детально описано, як робити елемент, і вказується на найпоширеніші помилки і методики їх усунення.