Як продати фотоапарат.

Продаж будь-якої електронної та побутової техніки, в тому числі і фотоапарата , вимагає серйозного підходу. Ця операція повинна принести задоволення, як продавцеві, так і покупцеві.
Інструкція
1
Для початку визначтеся з вартістю апарату, який ви маєте намір продати. Для цього дізнайтеся приблизну ціну вашої моделі фотоапарата , подивіться вартість аналогів. Це можна зробити в інтернеті, де зараз існує величезна кількість пропозицій про купівлю-продаж різної техніки.
2
Подивіться, чи є дана модель в продажу в даний час, чи користується вона попитом. Об'єктивно оціните всі переваги і недоліки свого фотоапарата . Якщо є дефекти, або навпаки, нововведення і корисні доповнення, наприклад, флешка, чохол, то все це врахуйте при визначенні остаточної ціни.
3
Додайте до ціни невеликий відсоток, який можна буде «скинути» реальному покупцеві при торзі. Це стане йому приємним доповненням, а вас не залишить в накладі. Однак пам'ятайте, що занадто завищена ціна може відлякати людей, як і занадто низька - багато хто буде думати, що у моделі купа недоліків.
4
Проведіть передпродажну підготовку фотоапарата . Акуратно протріть його спеціальними серветками або просто ганчірочкою. Видаліть всі фотографії, відеозаписи, і якщо можна, поверніть настройки до стандартних, які були при покупці його в магазині.
5
Усуньте всі можливі дефекти, як внутрішні, так і зовнішні. Адже краще це виправите ви, ніж побачить покупець при попередньому огляді. Можете продати апарат разом з приємними доповненнями, наприклад, зі шнурком, запасним акумулятором.
6
Помістіть оголошення про продаж фотоапарата в різних місцях. Це можуть бути і спеціалізовані сайти в інтернеті, і газети з оголошеннями про купівлю-продаж всілякої техніки, і листівки на стовпах. Прикріпіть до тексту про продаж кілька фотографій вашого «вихованця», його технічні характеристики і список достоїнств і корисних функцій. Все це зробить ваше оголошення ще більш привабливим і переконливим.