Як включити вбудований мікрофон на ноутбуці. настройка вбудованого мікрофона на виндовс 7.

Всі сучасні ноутбуки йдуть в комплекті з вбудованим мікрофоном, що звільняє від турбот про покупку його окремо. Але буває, що вбудований мікрофон не функціонує, і, якщо проблема не в несправності самого мікрофона - варто навідатися в налаштування системи.
Інструкція
1
Розглянемо самий універсальний і простий спосіб включення мікрофона, незалежний від встановлених у вас драйверів і типу звукової карти вашого компьютера.Первий абзац кроку - інструкція дл Windows 7, другий - для Windows XP.Ізображенія приведені для ОС Windows 7.Win7 : Знаходимо в треї іконку динаміка і натискаємо на неї правою кнопкою миші. WinXP: Заходимо в Пуск -> Всі програми -> Стандартні -> Розваги -> Гучність
2
У меню, вибираємо пункт «Записуючі пристрої» .Откриваем «Параметри», в них вибираємо "Властивості".
3
Знаходимо і вибираємо кліком лівої кнопки миші потрібний мікрофон.Находім «Мікрофон» і ставимо навпроти нього галочку. "Ок".
4
Натискаємо правою кнопкою миші на мікрофоні, вибираємо «Включити» .Якщо піктограма стала кольоровою і на ній з'явилася галочка - все зроблено правільно.Заходім в меню «Гучності» (див. Перший крок). Шукаємо повзунок під написом «Мікрофон», рухаємо його в потрібне положення (налаштовуємо чутливість мікрофона).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1WT6xv1ehKo
Зверніть увагу
Більш тонко налаштувати мікрофон дозволяють спеціальні утиліти, які залежать від типу вашої звукової карти. Одна з найпоширеніших - «Диспетчер Realtek». Там можна налаштувати такі ефекти, як придушення шуму і придушення луни, так само можна виставити відстань від мікрофона до мовця та інше.
Корисна порада
Якщо в списку кілька мікрофонів, то для визначення потрібного можна просто постукати поруч з ним і дивитися на реакцію зеленої смужки біля піктограми пристрою (див. Малюнок до кроку 4). Той, біля якого ця смужка стрибає і є потрібний.
Найрізноманітніші програми в сучасному комп'ютері використовують можливості мікрофона, починаючи від програм обміну повідомленнями і закінчуючи спеціальними сервісами онлайн-спілкування. І звичайно, як і будь-якому іншому пристрою, для оптимальної роботи мікрофону необхідна настройка.
Інструкція
1
Перевірте гніздо, до якого підключений ваш мікрофон. Часто роз'єми на передній панелі бувають неправильно під'єднані при збірці. Краще всього використовувати задню панель. Мікрофонний вхід позначений червоним відтінком, у різних виробників колір може відрізняться від світло-рожевого до майже коричневого.
2
Відкрийте панель управління комп'ютером. Для цього натисніть лівою кнопкою миші меню «Пуск» в лівому нижньому куті екрану, потім клацніть пункт «Налаштування» чи «Панель управління», в залежності від установок назва може відрізнятися.
3
Якщо у вас Windows XP, знайдіть напис «Звук, мова і аудіопристрої» і натисніть її. Відкриється вікно, в якому потрібно вибрати пункт «Звуки і аудіопристрої». Ви побачите панель властивостей з п'ятьма закладками. Лівою кнопкою миші виберіть закладку «Аудіо». У центральній частині вікна під заголовком «Запис звуку» виберіть зі списку мікрофон з позначкою USB, якщо він вбудований в веб-камеру. Якщо ні, то залиште без змін. Клацніть по кнопці «Гучність», яка знаходиться відразу під списком, що випадає.
4
Відкриється невелике вікно з трьома стовпчиками регуляторів гучності. Відзначте галочкою стовпець, над яким написано «Мікрофон» і виставте потрібний рівень гучності. Потім натисніть кнопку «Налаштування» під регулятором. Відзначте галочкою напис «Посилення мікрофона» і натисніть «ОК». Готово, настройка мікрофона завершена.
5
Якщо ви використовуєте Windows 7 або Vista, виберіть пункт «Обладнання та звук» в панелі управління. Коли відкриється наступна сторінка налаштувань, клацніть по посиланню «Управління звуковими пристроями». Виберіть закладку «Запис» лівою кнопкою миші. Відкриється вікно, в якому один раз натисніть на написи Microphone, а потім активуйте кнопку «Властивості».
6
На вкладці «Загальні» в нижній частині, під відміткою «Застосування пристрої», виберіть зі списку пункт «Використовувати» і натисніть кнопку «Застосувати».
7
Перейдіть на закладку «Особливі» та проставте галочку навпроти напису Microphone +20 dB Boost. Застосуйте зміни.
8
Далі переключіться в розділ з заголовком «Рівні». Ви побачите повзунок і індикатор гучності. Збільште гучність, пересуваючи повзунок вправо. Зверніть увагу, щоб кнопка з малюнком у вигляді гучномовця була відзначена перекресленим колом червоного кольору. Натисніть на неї, якщо це так. Натисніть кнопку «ОК» в нижній частині вікна, щоб закрити і зберегти зміни.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=P-OdCPBRTGw