Як привітати колектив з Новим роком.

Новий рік - сімейне свято. Однак досить велику кількість часу ми проводимо в стінах організації, в якій працюємо. В якійсь мірі наш робочий колектив частково є нашою другою сім'єю. Тому до новорічної корпоративної вечірці слід підготуватися ґрунтовно.
Інструкція
1
Підготовку корпоративного свята слід починати з опрацювання сценарію. Знайти масу цікавих ідей з цього питання можна в мережі інтернет або придумати самим. Основним моментом, на якому необхідно зробити акцент, є вибір Діда Мороза і Снігуроньки. Люди, які виконують ролі, повинні бути активні, товариські, не страждати боязню публічних виступів або заниженою самооцінкою. Інакше свято може бути зіпсований, бо просто визубрити текст напам'ять недостатньо. Артист відрізняється від доповідача тим, що вкладає в виступ душу. Досить згадати товариша Огурцова з кінокомедії «Карнавальна ніч», для того щоб усвідомити всю ступінь серйозності моменту при виборі ведучих.
2
Конкурси краще проводити колектив ниє. Характер сценарію необхідно підбирати, спираючись на середній вік співробітників. Наприклад, абсолютно недоречно пропонуватиме біг в мішках людям поважного віку або співати пісні воєнних років колектив у, чий максимальний вік близько тридцяти років. Класичний варіант - це загадки з врученням невеликих призів або гра в «вгадай мелодію».
3
Один з оптимальних і всенародно улюблених моментів у святі - це проведення лотереї. Якщо кожен витягнений номерок супроводжуватиметься якимось маленьким, але цікавим завданням для вгадує, це привнесе жвавості конкурсу. Кожен буде з нетерпінням чекати свою чергу і з задоволенням слухати виступи інших учасників.
4
Одного зі співробітників можна зробити фотокореспондентом. Після закінчення новорічних урочистостей, в перший тиждень після свят, можна буде оформити стінгазету всередині відділу, а також роздати файли з фотографіями співробітникам.
5
Незайвим буде згадати про сервіровку столу. Якщо ви відзначаєте свято всередині відділу, а не йдете в ресторан, то до цього питання також необхідно підійти з усією серйозністю. Складіть меню, розподіліть обов'язки, придбайте посуд та необхідні аксесуари для створення святкового антуражу.
Корисна порада
У нашому житті так не так багато свят, тому постарайтеся зустріти головне торжество року у всеозброєнні. Найголовніше - не забувайте про три секретних компонента: радість, добродушність, щирість. І нехай наступний рік принесе якомога більше радості, світла, любові та позитиву!