Як провести новорічні вихідні.

Новий рік настав, а за ним наближається низка вихідних. Ви прокидаєтесь днем 1 січня і думаєте, чим же себе зайняти, окрім як поїданням святкових делікатесів, переглядом новорічних вогників та спогадами про подаровані презенти. Нижче наведено кілька порад, до яких можна звернутися у разі повної безвиході на ідеї про проведення новорічних вихідних.
Інструкція
1
Пора приводити себе в спортивну форму після святкових частувань, тому надягайте спортивний костюм і сміливо прямуйте на підкорення снігових гір у вашому парку. Зараз навіть не потрібно мати при собі зимовий спортінвентар, як лижі, санки, сноуборд і т.п., тому що біля найпопулярніших гірок і найбільш зручних для катання вже розташувалися з ранку першого січня меткі прокатники. В оренду на годину або кілька годин вам нададуть найнеобхідніше, включаючи і сам предмет катання, та екіпіровку до нього. Наприклад, катання на санках поступово йде в минуле - на зміну їм прийшли тюбинги - надувні санчата. Прокат на тюбінги, де можуть поміститися відразу дві людини, варто в годину 250 - 300 рублів.
2
При гарній сніговій погоді, у себе у дворі або парку можна організувати справжнє льодове побоїще. Краще, ніж ходити по гостям, запросіть їх на свіже повітря, розділитеся на дві команди і зведіть снігові барикади. За білою стіною можна відстрілюватися сніжками по «ворожому» об'єкту і самому ухилятися від сніжків протилежної команди. Такі ігри доставлять багато приємних хвилин, як дорослим, так і дітям. Тепло одягніться і робіть паузи, щоб встигнути зігрітися гарячим чаєм або глінтвейном в найближчому кафе. Візьміть за правило, проводити в таких снігових іграх вихідні дні нового року. Нехай тепер наступна сім'я - ваші знайомі, яких ви запросили в свою гру, придумають свої варіант зимових ігор і оголосять правила на наступний день вже безпосередньо на місці.
3
Взимку надзвичайно красиві міста Росії. Ось і прийшов час познайомитися з їх пам'ятками. Необов'язково купувати турпутевку по містах Золотого кільця, можна і самим скласти маршрут. Ви можете на електричці або машині об'їздити найближчим Підмосков'ї, побачити в лісі білок, сфотографуватися з величезними шишками в снігу, а також відвідати місцеві пам'ятки.