Як носити шийну хустку.

Шийний хустку - аксесуар яскравий і оригінальний. А головне, універсальний. Адже його можна носити з діловим костюмом, з джинсами і з легким сукнею. Він підходить в рівній мірі, як молодим дівчатам, так і дамам у віці. До того ж існує дуже багато способів зав'язати хустку .
Інструкція
1
Такі аксесуари, як хустки, шарфи і косинки, зараз в моді як ніколи. Адже зав'язуючи по-різному хустку , можна підкреслити очі, губи, надати вигляду шарм, оживити нудну одяг. Дизайнери пропонують два основних способи носіння шийної хустки. Наприклад, вільно розпустити кінці або, навпаки, ретельно намотати хустку на шию, щоб кінці були непомітні.
2
Ідеально до ділового костюму підійде такий спосіб зав'язування хустки. Його потрібно скласти в трикутник. Вийшла косинка? Відмінно. На шию вона пов'язується кутом вниз, кінці обертають навколо шиї і виводите вперед. Зав`язуєте хустку у вузол, акуратно все розправляючи.
3
Спосіб, при якому зав'язана на шию хустку буде виглядати вкрай інтригуюче, виконується так. Хустку знову складіть трикутником, потім скрутіть його в смужку завширшки 8-10 см, а кінці можете заховати або під одяг, або під сам хустку .
4
Носіння хустки з сорочкою теж має свої тонкощі. Можна в цьому випадку хустку пов'язати на манер краватки. Для цього потрібно скласти його трикутником. Знову згорнути його в смужку 8-10 см шириною і зав'язати вузлом на шиї. Вузол розправляйте, залишаючи кінці хустки зовні. Проте їх потрібно залишити розташованими один за іншим.
5
Хочете додати трохи загадковості образу? Складіть хустку трикутником, перетворите його в смужку, потім оберніть навколо шиї спереду назад. Кінці хустки потрібно повернути назад вперед і зав'язати вузол.
6
Платок знову складіть трикутником, потім знову перетворите його в смужку. На шиї під підборіддям зав'яжіть його у вузол. А далі кінці протягують під хустку так, щоб вийшло своєрідне намисто.
7
Під піджак хустку можна надіти і наступним способом. Складіть його трикутником і оберніть шию ззаду. Кінці потрібно вивести вперед, але розташувати під піджаком так, щоб вони виглядали тільки по краю.
8
Якщо хустку великий за розміром, то можна створити цілу повітряну композицію на шиї і грудях. Для цього його теж потрібно скласти в трикутник і пов'язати гострим кутом вперед. Кінці витягніть і зав'яжіть пишний вузол, який можете заховати під сам хустку . Можна зав'язати кілька вузлів або кінці оберніть кілька разів навколо шиї. Для цієї мети прекрасно підійде хустку з бахромою.