Як поставити бічну панель.

Windows Sidebar - це прикладна програма. Вона використовується для настройки різних гаджетів. Бічна панель розміщується в правій частині робочого столу, при цьому програма повністю прозора і не викликає незручностей. Утиліта створена для Windows XP. Для операційної системи Windows 7 не передбачена бічна панель , а якщо у вас операційна система Wndows Vista, то бічна панель встановлюється автоматично разом з драйверами.
Вам знадобиться
  • персональний комп'ютер, програма Windows Sidebar.
Інструкція
1
Спочатку встановлюєте програму Windows Sidebar. Далі після установки і відкриття гаджетів виберіть вкладку "Пуск". Потім зайдіть в "Панель управління". Там ви побачите графу "Гаджети робочого столу", виберіть зі списку потрібні. Тепер потрібно встановити програму разом з вибраними гаджетами.
2
Перед установкою перевірте наявність таких програм, як: - Windows Internet Explorer 7 або Opera 9. Підійдуть також інші браузери, але необхідно, щоб були тільки нові версії; - Microsoft.NET Framework 2.0 - ця утиліта встановлюється разом з операційною системою. Але якщо з якоїсь причини вона у вас видалена, просто скачайте її з інтернету або завантажте з диска разом з драйверами.
3
Відкрийте іконку установки. Визначте папку установки (краще щоб це залишався шлях С:/Program Files/Windows Sidebar). Після завершення найкраще перезавантажити комп'ютер, а потім вже працювати з програмою.
4
Після перезавантаження з'явиться бічна панель . Вона вже містить в собі вбудовані стандартні гаджети. Для їх додавання вгорі прозорою панелі знаходиться знак «+». Натисніть на нього один раз лівою кнопкою миші. Відкриється діалогове вікно з доступними гаджетами. Активуєте потрібний елемент подвійним кліком миші по іконці. Гаджети можна пересувати або навіть винести на робочий стіл.
5
Також можна скачати додаткові гаджети. Вони займають небагато обсягу на жорсткому диску, але дуже корисні. Потім просто відкрийте новий гаджет, і він з'явиться на бічній панелі або робочому столі. Якщо він все ж не з'явився, знову натисніть на «+» і виберіть з гаджетів, які з'явилися. Установка не є складним завданням, просто у вас повинна бути відповідна програма і набір гаджетів. Завжди можна скачати нові модулі з інтернету для програми Windows Sidebar.