Як відкрити відразу дві фотографії в Фотошопі. Як олткрить одразу два файли в програмі фотошоп.

Необхідність поєднати фрагменти двох фотографій виникає досить часто, тому операція відкриття декількох файлів в графічному редакторі Adobe Photoshop - одна з досить часто використовуваних. Залежно від ваших уподобань відкрити відразу дві фотографії можна кількома способами.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор Adobe Photoshop
Інструкція
1
Натисніть клавіші CTRL + O, якщо ви хочете відкрити кожну фотографію на окремій закладці в вікні графічного редактора. Ці «гарячі клавіші» замінюють вибір команди «Відкрити» в розділі «Файл» меню Фотошопа і запускають діалог вибору зображень для завантаження в редактор. За допомогою цього діалогу знайдіть в своєму комп'ютері файл першою з фотографій і клацніть її мишкою. Потім так само знайдіть другу і теж клацніть її, але при клавіші CTRL. В результаті побачите в рядку «Ім'я файлу» назви обох файлів, перераховані через пробіл. Таким способом можна відкривати і більше двох файлів одночасно. Після натискання кнопки «Відкрити» редактор завантажить відмічені вами фотографії , помістивши кожну на окрему вкладку.
2
Запустіть провідник Windows, якщо не хочете використовувати стандартний діалог відкриття файлів Adobe Photoshop. Це можна зробити натисканням клавіш WIN + E або подвійним клацанням ярлика «Мій комп'ютер» на робочому столі. У провіднику знайдіть папку з фотографіями. Розмістіть вікна відкритого Провідника і Фотошопа таким чином, щоб була можливість з менеджера файлів перетягувати виділені файли у вікно графічного редактора. Потім клацніть файл одній з фотографій і, натиснувши клавішу CTRL, клацніть другу. Виділивши таким способом обидві, перетягніть їх у вікно Фотошопа. Редактор вас зрозуміє правильно і відкриє обидві фотографії на окремих вкладках. Можна таким методом виділяти і перетягувати фотографії і без файлового менеджера, наприклад, якщо вони зберігаються у вас прямо на робочому столі.
3
Якщо треба відкрити дві фотографії , помістивши одну в іншу, то можна це зробити в два прийоми. Спочатку відкрийте першу фотографію, натиснувши поєднання клавіш CTRL + O, потім вибравши потрібний файл і клацнувши кнопку «Відкрити». Редактор завантажить зображення, а ви відкрийте в меню розділ «Файл» і виберіть у ньому пункт «Помістити». Знову відкриється вікно вибору файлу і вам треба буде знайти другу фотографію. Коли ви натиснете кнопку «Відкрити», Фотошоп завантажить друге зображення в той же шар, в якому розміщена і перша фотографія, при цьому включивши режим трансформації для другої фотографії . Щоб зменшити або збільшити другу картинку треба переміщати мишкою вузлові точки в кутах прямокутного виділення навколо другої фотографії , утримуючи при цьому клавішу SHIFT. Можна змінити положення другої фотографії на тлі першої, перетягуючи її мишкою або натискаючи клавіші зі стрілками. Коли закінчите позиціонування вставляемого зображення, натисніть Enter.
Якщо вам необхідно відкрити відразу два зображення в програмі Adobe Photoshop, ви можете зробити це двома найбільш популярними способами. Слід зауважити, що відкриття зображень у додатку не викличе у вас будь-яких ускладнень. Всі дії можна виконати декількома кліками мишки.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, програма Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Відкриття двох зображень в програмі Adobe Photoshop за допомогою інтерфейсу додатку. Щоб заощадити час надалі, перемістіть потрібні зображення на робочий стіл. Перш ніж ви зможете почати роботу над ними, вам слід запустити сам графічний редактор. Робиться це за допомогою відповідного ярлика додатка в меню «Пуск», або ж на робочому столі. Коли Adobe Photoshop буде готовий до роботи, можна приступити до завантаження зображень в програму.
2
В активному вікні програми натисніть на меню «Файл». Відразу після цього ви побачите, що випадає, в якому необхідно вибрати команду «Відкрити». Перед вами з'явиться завантажувальне вікно програми. В даному вікні натисніть на іконку «Робочий стіл» (раніше ви переміщали сюди зображення ) і виберіть потрібні картинки для роботи. Після того, як картинки будуть обрані, виконайте команду «Відкрити», натиснувши на відповідну кнопку. Зображення будуть відкриті в програмі порізно. Також існує альтернативний спосіб відкриття одразу двох зображень в програмі фотошоп. Вам навіть не доведеться запускати програму для цього.
3
Розташуйте потрібні зображення так, щоб їх можна було відразу виділити разом. Після того, як зображення будуть виділені, на одному з них потрібно клікнути правою кнопкою мишки. З'явиться меню, де вам необхідно вибрати команду «Відкрити за допомогою». На наступному етапі вам потрібно перейти за посиланням «Огляд» і вибрати програму фотошоп. Додаток буде запущено з уже відкритими зображення ми.