Як писати рекламні тексти.

Це питання виникає перед початківцями інтернет-підприємцями з того моменту, коли вони вирішили монетизувати свій сайт або блог. Написання рекламного тексту - це болюча тема для будь-якого, навіть відбувся копірайтера. Адже як би не оцінював рекламний текст сам написав його, все одно остаточну оцінку йому дасть читач, а точніше - потенційний клієнт.
Інструкція
1
Так з чого ж почати? Як написати грамотні рекламні тексти ? Найперше, на що варто звернути свою увагу - це, звичайно ж, завдання замовника. Необхідно чітко дотримуватися вимог, які поставили перед вами. Від цього залежатиме, чи приймуть вашу статтю, або відправлять на доопрацювання.
2
Наступний пункт, на чому варто загострити свою увагу - це компанія, послуги і товари, які вона виробляє і постачає на ринки збуту. В основному від того, як ви вивчіть даний матеріал, і залежатиме, наскільки успішними будуть ваші рекламні тексти . Після того, як ви ретельно ознайомитеся з перерахованими пунктами, переступайте до самої роботи.
3
У цьому вам допоможе формула виждь. Дана формула складається з чотирьох пунктів: увага, інтерес, бажання і дію. Увага - найважливіша деталь при розробці рекламних текстів. Від того, який ви напишіть заголовок, залежатиме і популярність всієї статті. Заголовок повинен бути помітним, який зможе дістати увагу користувача. Тому приступати до нього необхідно, ретельно і детально все обдумати, аж до останньої літери.
4
Також дуже важливою частиною статті, є основна частина. Тут ви повинні розкрити суть самої реклами, спонукати відвідувача придбати продукцію, зацікавити і заінтригувати різними пропозиціями. Загалом, тут можна розкрити весь свій потенціал, свою фантазію і думки. Найголовніше, щоб нічого не суперечило одне одному і слова, використовувані в статті, були тією тематики, за якою ви пишіть.
5
Також дуже важливо спробувати перейнятися думками тієї аудиторії, для якої ви пишіть. Якщо це, наприклад, жіночий журнал, то і писати його потрібно для жінок, зрозумілою мовою. Якщо це, відповідно, журнал про автомобілі, то і слова і вирази мають бути відповідними.
6
Закінчуючи будь-які рекламні тексти , в кінці статті можна вписати різні реквізити чи довідкові відомості, якщо це звичайно не заборонено за технічним завданням. До них відносяться, адреси компанії та філій, що знаходяться в різних суб'єктах країни, контактні телефони, як добратися і багато другое.Желаем вам удачі в світі копірайту.